Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen bankrablóról?

Figyelt kérdés

Szoknya, szalmakalap... fél órát dekkol a bankban. Lehet buszozgat is. És annyit rabolt, amivel azért olyan sokra nem megy.

Csak nekem tűnik álmodozó különcnek, nem igazi rablónak?


[link]



2021. aug. 11. 08:57
A kérdező szavazást indított:
Csak ki akarta próbálni, milyen bankot rabolni
Komolyan gondolta, de béna volt
Biztos elkeseredettségében csinálta
Fogadásból csinálta
Agyafúrt, nem fogják elkapni
Egyéb
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos túl sok viszkis riportot nézett. Pancser.
2021. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Remélem nem kapják el🤞
2021. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltervezett előre mindent, akkor sűrűn járhatott azon a környéken, esetleg nagyon jól ismeri azt a helyet.
2021. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért ha azt az 5 milliót nem szórja el,akkor 2-3 évig eléldegélhet belőle.
2021. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem agyafúrt, de elkapják.
2021. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami riportfilbem egy nyomozó is elmondta hogy a legtöbb ilyen bankrabló próbálkozó teljesen spontán születik, nincs semmi előre kidolgozott tervük mint az akciófilmekben. Egyszerűen csak végső nyomorúságukban kitalálják hogy megpróbálnak bankot rabolni full amatőr módon.
2021. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

és mit csinált bent 30-40 percig? Álldogált a sarokban a szalmakalapjában.. kicsit se feltűnő.


Biztonsági őrnek nem tűnt fel ,hogy egy madárijesztő áll a sarokban már 30 perce?

2021. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy stresszes helyzetben, nyugodtan viselkedik. Szerintem, olyan helyzetekkel volt korábban dolga, ahol krízises pillanatokban, érzelemmentes maradhatott.
2021. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2020ban és 2019ben is Pécsett kirámolta valaki ugyanazt a takarékot, ugyanabban a ruhában. Azóta se találják. Képek alapján full átlag ember, szerintem nem is fogják elkapni. Az, hogy kalapban van egy dolog, sőt maszkot is felvehet, hiszen jelenleg nem tiltott az arc takarása. Akisebb fiókokban biztonsági őr sincs, a dolgozóknak tilos a hősködés (rokonom banki dolgozó ő mondta). Nekik a risztót kell minél hamarabb megnyomni. Max a pénztárt tudja elvinni, de ott sincs nap végén 2-3 milliónál több.
2021. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-as, nem kell ehhez krízishelyzet. Ajánlom figyelmedbe a sztoicizmust. Röviden annyi a lényege, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy egy adott élethelyzetre adott reakciónkra van hatásunk, még ha az élethelyzetre nem minden esetben.


Kívülről persze ézelemmentesnek tűnhet egy sztoikus ember, de gyakorlatilag csak tudnak uralkodni a hozzáállásukon stresszes helyzetben / környezetben is.


Én is részben így élek és nem volt hozzá szükségem krízishelyzetre. Előző munkahelyemen volt egy nagyon stresszes helyzet, mert nagyon sok milliós támogatás megnyeréséről volt szó, a kollégáim meg rendszeresen szóvá tették, hogy nem értik, hogyan bírok higgadt maradni ebben a helyzetben. Ők végig stresszelték az egészet, én meg egy érzelemmentes robotnak tűntem, de nyilván érdekelt engem is, hogy jól sikerüljön a prezentáció, meg izgultam is, csak nem mutattam semmi jelét kétségnek / aggodalomnak / stressznek / izgalomnak.

2021. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!