Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen nem vagyok nőies....

Egyszerűen nem vagyok nőies. Tudok ezen változtatni vagy fogadjam el hogy én ilyen vagyok és kész?

Figyelt kérdés

Csak pár példa.. egyáltalán nem akarok gyereket, soha nem volt bennem gyengéd érzelem ha kisgyerekekről van szó, és ez a jövőben sem fog megváltozni. Nem tudok velük mit kezdeni. Imádom az autókat, a sebességet, a bmwket de egyébként mindegyik típust szeretem :D Szeretem az alkohol hatását ahogy megnyugtat. Sajnos alkalmanként élvezem is. Nem szeretek és nem is tudok főzni de enni azt igen. Most már senkinek nem hagyom hogy bántson vagy lealázzon (régen gyakran megtörtént) ha kell akkor kiállok magamért és sokszor sajnos igen lobbanékony vagyok. Vállig érő hajam van és nem igazán nő meg, megmondom őszintén nem is szeretnék hű de hosszú hajat. Nem tudok járni a magassarkúba, ezért nem viselem. Hónapok óta egy koszos nike edzőcipőben mászkálok. Rövidnadrágot is csak azért hordok mert melegem lenne a hosszúban, hisz 40 fok van. Ápoltságra viszont mindig odafigyelek, az számomra kb a legfontosabb :D

Szeretem magamnak előteremteni az anyagi javakat amit élvezek, kb mindent meg teremtek magamnak és nagyon jó ez így nekem. Szeretem a pénzt, az anyagi biztonságot. Később szeretnék nagyon gazdag ember lenni (vagy összejön vagy nem). Nem vagyok egy röhögcsélős, csapongós kis csaj, inkább csendesebb vagyok és nem vagyok kisugárzásra egy hú de vidám ember.


Nagyon sokan említették már hogy belsőm alapjan nem vagyok nőies. Engem zavar ugyanakkor ez vagyok én.


Férfiakat szeretem egyébként, párom is van.


Fogadjam el vagy változtassak rajta? Ha igen akkor hogyan?


25/n



2021. aug. 14. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavar? Párodat zavarja? Ha egyik sem, akkor ne foglalkozz vele! ;)
2021. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Párom szerintem elfogad úgy ahogy vagyok :)
2021. aug. 14. 11:24
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem kicsit zavar
2021. aug. 14. 11:24
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy az duddantós Szilvi ? :D
2021. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eeeen :D
2021. aug. 14. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ápoltságra odafigyelsz, de koszos cipőben jársz hónapokig? Hát akkor nem nagyon figyelsz oda. :)


Válts cipőt, tartsd tisztán - ha ez edzőcipő, attól még lehet nőies.

Rövid, csinos frizura is lehet nőies, talán menj el egy rendes fodrászhoz. Ha megtalálod a stílusodat, megújulva fogod érezni magad.


És hát arra kéne rájönni, hogy téged mi zavar saját magadban, s azon változtass.

Azon pl. mindenképpen, hogy ne az alkohol legyen a stresszoldás, és ne is a sebesség... mert ebben veszélyes úton jársz.

2021. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(Ápoltság a legfontosabb, de hetek óta nem bírod letörölni a sportcipődet?! :D)

Ha neked jó így, hogy ilyen vagy, ne változtass rajta csak azért, hogy nőiesnek titulálhassanak mások. Pláne ha párod is van és szeret ilyennek. Ha próbálnád megjászani a nőiességet, valószínűleg erőltetett hatása lenne, és az nem túl jó.

2021. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Arra értem hogy mindig napi 2x kell fürdenem, másképp nem tudnék meglenni nálam nincs olyan hogy felkelek azt kezdődik a nap az első utam mindig a zuhany alá vezet :D 2 naponta mosok hajat mindig, 3 havonta járok fogorvoshoz hogyha valami kis luk van azonnal kezeljék mert fontos nagyon hogy jók legyenek a fogaim, mindig szőrtelenítek amikor csak tudok , és a kocsijaimat is tisztan tartom :D a cipő valahogy ilyen lett de igazabol szoltak nekem otthon és letörlöm
2021. aug. 14. 12:36
 9/12 A kérdező kommentje:

“ Azon pl. mindenképpen, hogy ne az alkohol legyen a stresszoldás, és ne is a sebesség... mert ebben veszélyes úton jársz.”


2016-ban megittam annyi vodkát hogy majdnem halál lett a vége szó szerint nagy szerencse hogy itt lehetek:/ olyat többet nem csinálnék de néha ritkán megszoktam inni valamit és akkor az jó

2021. aug. 14. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tulajdonságok ma inkább előny, tehát ne változz meg.
2021. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!