Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én most züllött kamasznak...

Én most züllött kamasznak számítok?

Figyelt kérdés

-az elmúlt tanévben rontottam a jegyeimen

-kávét napi rendszerességgel fogyasztok

-energiaitalt is fogyasztok, 3-4 naponta

-az is előfordult, hogy alkoholt ittam (1 pohár bor vagy 1 doboz sör)


Szerintetek rossznak számítok? Sokszor érzem magam annak, és kíváncsi lennék olyan emberek véleményére, akik nem elfogultak és nem részrehajlóak velem kapcsolatban. 16/L

Kíváncsian várom a válaszokat!



2021. aug. 14. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem, nem annyira. Ha a szüleid megengedik mindezt, már megbocsáss, de elég hülyék. Ha nem akkor a hazugság miatt rosszabb a helyzet, de van nálad rosszabb is.
2021. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nincs veled semmi baj
2021. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

annak, és az mellé még céltalan is vagy.


Nem baj, a mekiben és a gyártósor mellett lesz felvétel még jó ideig. Azt a melót is el kell végeznie valakinek.

2021. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Rontani a jegyeken bárki ronthat.

A többi dolog is mind rendben van.


Szóval nem neveznélek züllöttnek.

Csak annyi,hogy figyelj magadra,ne vidd túlzásba ezeket!

2021. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy vagy züllött. Az elmúlt tanév nem volt normális, sokan rontottak, aki nem, azoknak is nagy hányada csak azért nem, mert sok tanár megértő volt. Viszont nem volt normális oktatás. Idén majd jobban igyekszel.


Az alkoholfogyasztásod a korcsoportodban átlagon alulinak számít (de nem is jó, ha többet iszol), az energiaitalt egy kicsit soknak érzem, a kávé az meg mindegy.


38N, szóval a lányom lehetnél

2021. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem, sőt, kifejezetten szimpatikus lánynak tűnsz, hogy nem úgy élsz, mint azok, akik rendszeresen isznak és füveznek bulikban, és fekszenek össze idegen srácokkal, hanem még ennyinél is megkérdőjelezed, hogy helyes-e.

Egyedül a kávét és az energiaitalt nem javasolnám, de azt is csak az egészséged miatt. A teát szereted, azzal nem tudnád helyettesíteni?

25/F

2021. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

A 3-4 energiaital tényleg nem kéne, de nem a züllöttség miatt, hanem mert nem tesz jót.

Egyébként a leírtak alapján a korosztályodban inkább visszafogottnak számítasz.

2021. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: sajnos nem annyira szeretem a teákat, sokfélét próbáltam már.A válaszodat köszönöm, jó érzés volt olvasni.


Harmadik válaszolónak:nem nevezném magam céltalannak, mert ebben az egy tanévben fordult elő, hogy nem voltam kitűnő. Azt se gondolnám, hogy emiatt gyárimunkás lehetek csak. Ettől függetlenül köszönöm a válaszodat.


Többi válaszolónak is köszönöm!

2021. aug. 14. 16:50
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
30 éves korodra napi 4-5 kávé meg 2-3 energiaital lesz a norma, 16 évesen teljesen szükségtelen a koffein
2021. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem naponta fogyasztok 3-4-et,hanem 3-4 naponta egyet. Elnézést, ezt nem fejeztem ki egyértelműen.
2021. aug. 14. 17:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!