Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel?

Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Elöl egy fogam előrébb áll mint a többi és nagyon picit le is van törve belőle.

Emiatt nem merek mosolyogni, nevetni csak úgy ha a szám elé teszem a kezem.

Nagyon zavar mert amúgy mosolygós típus vagyok de emiatt nem igazán szoktam mert félek, hogy mit gondolnak majd róla, hogy így néz ki. Szeretnék fogszabályzót a jövőben de még gyűjtöm rá a pénzt.

19 éves lány vagyok és köszönöm előre is a válaszokat! ❤️



2021. aug. 14. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sexepil (L)
2021. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, lehet, hogy valaki pont szexinek találná és te elrejted... Akárhogy is, nem kellene emiatt rosszul érezd magad, ha valakit zavar, az az ő problémája. Te nem veszítesz semmit. Legyél önfeledten boldog, az mindenkinek jobb!
2021. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Őszinte leszek, de miért zavar ennyire más véleménye? Tegyük fel, elneveted magad és egy idegen meglátja. Megeshet, hogy megjegyzi akár magában, akár a mellette lévőnek, de rajtad ez változtat? Dehogy! Sőt, ezek az emberek általában már a nap végére el is felejtik, hogy láttak téged. Ha pedig ismerős, esetleg barát nevet ki vagy űz gúnyt belőled, akkor csak magukat minősítik le azzal, hogy olyanon viccelődnek, amiről te nem is igazán tehetsz. (még a letörött fogról sem, hisz genetika miatt is lehetséges az, hogy a fogad törékenyebb). Kérlek maradj mindig mosolygós és ne félj kimutatni a fogaidat sem! :)
2021. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnyának gondolom leginkább ez a baj amúgy :(
2021. aug. 14. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Éppen azzal, hogy a szád elé rakod a kezed, hívod fel a figyelmet arra a kis apróságra. Tapasztalatom szerint kevés olyan szép dolog van, mint egy természetes, szívből jövő női mosoly.

Ne zavartasd magad, ha valaki megmosolyogtat, annak a legutolsó dolog ami feltűnik az a kis "hiba" amit említettél. Te így vagy jó, hát mosolyogj!

2021. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Es Brigitte Bardot hezagos fogai? ( Vanessa Paradist hagyjuk, mert az mar az ijeszto kategoria.)

Ez igen, szexepil. Ez egy mai agyhugyko, hogy mindenkinek egyforma photoshop modon kell kineznie.

2021. aug. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, találtam egy képet neten, így néz ki az én fogam is pont ugyanez 😄


[link]

2021. aug. 15. 17:27
 8/9 Horserider85 válasza:
38%
Sexepil 🙂 ne szégyelld a pasik imádják az ilyesmit férfiként mondom.
2021. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
38%
Úristen, szerintem eh nem csúnya, sőt, aranyos, nyugodtan mosolyogj, és legyél magabiztos!
2021. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!