Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom kompenzálni...

Hogyan tudom kompenzálni azt,hogy nem vagyok helyes Így hogyan taljak barátnőt?

Figyelt kérdés

Nincs nagy elvárásom csak az alapok+legyen arányosan szép testalkata,az arc anyira nem számít csak ne sugalljon rosszindulatot,igénytelenségét


Ha úgy veszük én is ügyan ezt tudom nyújtani a másik félnek de sajnos a legtöbb lánynak ennyi nem elég..


Nem vagyok ronda de olyan visszafogót arcom van,semmi különleges nincsen benne.

Próbálok mindig stílusosan és alkalomhoz illően öltözni,kerülöm az aktuális trendet de egy jó szettel meg egy vagány hajal stílussal nem hiszem

,hogy tudnám kompenzálni.

Elkezdtem sportolni és észre vettem nemi változást,de ez semmi..

Lányok nem az ilyen fiúkra buknak mint én,lehet rossz kórba születem mert a kulsom nem éppen a mai divatnak fellel meg..ezt máshogy nem tudom elmagyarázni 😅



Szóval ha módjuk pár év alatt kifejlesztenék egy sportos testalkatot lenne esélyem a?


2021. aug. 15. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Személyiség, kisugárzás!! Szerintem ezek a legfontosabbak. És persze legyen ápolt kinézeted+sportolj, mosolyogj sokat, stb.
2021. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
82%

Hány éves vagy? A sport az mindenképp jó és önbizalmat is ad. Szerintem biztos lesz olyan lány akinek tetszel

. Legyél igényes, törődj a külsőddel, légy magabiztos és persze nem minden a külső!

2021. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
16
2021. aug. 15. 00:36
 4/22 A kérdező kommentje:
EÉrtem köszönöm a válaszokat mosr van a fejembe egy gondolat de ilyen fáradtan nem tudnám meg fogalmazni érthetoen szoval holnap írok addig jóéjt mindenkinek
2021. aug. 15. 00:38
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem ne mosolyogj túl sokat, inkább keveset, jobb, ha komolyabb arcot vágsz, de azért legyél nyitott, tudj vidám is lenni.

A nőknek inkább a komolyabb, határozottságot tükröző pasik kellenek, nem a komolytalan kölykök, akik mindenen vigyorognak.

Legyél érdeklődő mások iránt, aztán majd összejön valaki.

2021. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem az számít, inkább a kisugárzás milyen vagy.

Ha jó el lehet veled dumálni es szórakozni, akkor a lányoknak is be fogsz jönni az oasztályodban, később pedig főleg a kisugázás, magabiztosság számít, hogy meg merj szólítani lányokat.


Gimiben nálunk az egyik legmenőbb sportoló lány összejött az egyik teljesen hétköznapi sráccal, aki nem követte a divatot, átlagos volt külsőre, kb. egymagas a lánnyal, de folyton együtt hülyéskedtek, aztán egyszer csak összejöttek.

Szóval, simán összejöhet, csak olyanok társaságát keresd akivel jól szórakozol, és tudtok beszélgetni.

2021. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, 16 vagy...

Akkor nincs ötletem.

2021. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Oké, de itt egy lényeges kérdés: A lányokat ki fogja megszólítani? Vagy arra vársz hogy majd ők odamennek hozzád, hogy hello, mizu, van kedved dumálni? 16 vagy, vagyis megfelelő terep is van az ismerkedéshez. Hol szoktatok lógni? A suliban meg annyi lehetőséged lesz hogy csak na. Hagyd ezt az önbizalomhiánnyal teleszórt picsogást, és repülj rá egy lányra. Amíg te magadról nem hiszed el, hogy fel tudsz szedni egy csajt, addig a lányok átnéznek rajtad.
2021. aug. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban egy határozott és humoros személyiséggel, egy nőt szavakkal lehet a legjobban elcsábítani.
2021. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Személyiség, anyagiak, jó szex. Valamint ezek valamilyen kombinációja, amivel a számodra megfelelő nőket találod meg.
2021. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!