Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utaznál a világűrben?

Utaznál a világűrben?

Figyelt kérdés

Ha lenne erre lehetőséged, akkor élnél vele?

Mennyire tartanál egy ilyen úttól?



2021. aug. 15. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, biztos felejthetetlen élmény lenne.
Nem, mert jó helyen vagyok én a Földön.
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem. -Átadnám a lehetőséget annak, aki nem tud mit kezdeni magával a Földön. A mai trendeknek megfelelően egyébként sem biztos, hogy aki elutazik valahová, az vissza is tud jutni! :D
2021. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Biztos, hogy nem.)
2021. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

az attól függ, mivel lehet menni, pl. az ezeréves sólyommal mennék, a csillagrombolóval is, vagy az Enterprissel is ,

de az ilyen mostani tákolmányokkal nem.

2021. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Eszméletlenül rettegnék (sőt a gondolattól is rettegek), de a szívem mélyén vágyom arra, hogy egy hasonlóan lakható bolygóra eljussak.
2021. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Kizárt! A repüléstől is félek (nem is utaztam még repülőn és nem is szeretnék).
2021. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű. Nagyon sajnálom azokat, akik egy ilyen lehetőséget kihagynának. Nem is értem őket. 😱 Óriási dolog lehet. ^^
2021. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
#3- ha meglesz a z Ezeréves sólyom, mennék veled ha nem nagy gond. Egy ilyen legendás űrhajóban utazni, a legférfiasabb dolgok egyike.
2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Azért valami ok cél mégis csak kéne. Maga az utazás egy űrhajoban előbb utobb unalmassá vállhat. A gond az hogy a csillagok, bolygok, naprendszerek között akkora távolságok vannak, hogy még az elérhetetlen fénysebeséggel is évekig kéne utazni a legközelebbi égistestig.

Szóval évtizedekig úrhajoba zárva, kiábrándító lenne, hamarabb meg sehová sem lehetne eljutni.

2021. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, mennyi-mennyi probléma, pedig csak elméleti kérdés. :(

Utaznék, naná! :D

2021. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
#7 persze nem gond, gyere és ha még valaki akar jelentkezni jelezze ,mert kíváncsi lennék ,hogy hányan lennénk.
2021. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!