Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mi az incel mozgalo...

Most akkor mi az incel mozgalom valódi célja? Random lelőni embereket?

Figyelt kérdés

Mi ebben a logika? Nem jutnak nőhőz, és haljon meg mindenki?

Ezt ünneplik hősként a mozgalom tagjai? Csak én nem értem ezt az egészet?


[link]



2021. aug. 16. 10:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%

"Ezt ünneplik hősként a mozgalom tagjai?"


Ezt honnan olvastad ki, csak mert erre vonatkozó információt én nem látok sehol.

2021. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező konkrétan a cikk utolsó mondatát írta le.

Amúgy egyszerű, itt is van egy csomó pasi aki nem tud csajozni és nyilván nem ők a hibásak, hanem egy nőnek rögtön szét kéne tennie a lábait, mert ő dugni akar. Ha meg a lánynak nem tetszik, hogy egy igénytelen bunkó paraszt az illető nyílván a világ lesz csúnya gonosz, élükön a nőkkel, nem lehet, hogy az ilyen emberekkel van a gond.

2021. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Az incelek lúzer emberek. Semmire nem jók, nem vállalják a saját sorsukért a felelősséget. Nyilván emiatt a normális emberek nemtől függetlenül kerülik a társaságukat. De hát természetesen a férfiakra nem haragudhatnak,mert ha olyannak kezdenének el pattogni,akkor 2 mp alatt agyonvernék őket. Így a kisebb ellenállás fele mennek el,és a nőket hibáztatják mindenért. Úgy gondolják,ha már a saját életük felett sincs hatalmuk,akkor majd azáltal lesz hatalmuk,hogy a náluk fizikailag gyengébbeket terrorizálják.
2021. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem olyan társadalmat mint ami a "A szolgálólány meséjében" van ahol a nők gyakorlatilag szexrabszólgának vannak tartva és gond nélkül lehet őket erőszakolni. Beteg emberek ezek, semmi normálisat ne várj tőlük.
2021. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ez az egész incel dolog létezik a valóságban is, mármint van aki az életben is hirdeti az ismerősei előtt, hogy ő "incel"? Mert én még egy ilyennel se találkoztam, mintha ez is csak egy interneten létező dolog lenne.
2021. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
A beteg incelek csak simán lúzerek.
2021. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként szerintem ezeknek a inceleknek a pszichiátrián a helyük és kényszergyógykezelésre szorulnak. Nem is értem miért nem tiltják meg nekik,hogy propagálják a hülyeségüket. Ugye van törvényileg olyan,hogy gyűlöletbeszéd,ami tilos. Az ilyen jellegű tartalmakat az interneten is azért könnyen hozzáférhető oldalakon az ilyesmit moderálják. Nem tudom ellenük miért nem lehet fellépni?
2021. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem egy mozgalom, csak egy címke. Az internetnek köszönhetően egymástól teljesen független emberek egymásra találtak és közösen lubickolnak az önsajnálatban. Egymást hergelik bele még mélyebben a hülyeségbe. Némelyik komoly pszichiátriai eset.
2021. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Aki szerint ez hős volt, hát nem tudom, de én simán lelőném ugyanúgy az olyat is, aki ezt meri állítani. Igen, azt írom, hogy "ez", mert az ilyen nem ember, hanem egy állat. Csak Isten azzal bünteti valamiért az embert, hogy az ilyen állatokat emberalakba teszi, és köztünk járnak.
2021. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

5-ös, még én sem találkoztam ilyennel, hasonlóval találkoztam, de benne semmilyen agresszió nem volt, tudtommal.


Írtátok, hogy ez nem mozgalom. Van benne valami, mert ha mozgalom lenne, akkor lenne valami konkrét célja az egésznek, nem? Mert ebben semmi konkrétat nem látok, úgy értve hogy azt hittem a cél, hogy nőhöz jussanak, de a cikk óta úgy gondolom hogy bosszúállás a cél? Ennek nem sok értelme van szerintem. Számomra kicsit megfoghatatlan ez az egész jelenség.


A kényszer gyógykezelés jó ötlet. De legelőször is kezeljék őket jogilag terrorista szervezetként.

2021. aug. 16. 12:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!