Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, minél gazdagabb,...

Hölgyek, minél gazdagabb, sikeresebb egy férfi, annál vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Nem a pénz részére akarok én koncentrálni, hanem a személyiségre. Hogy aki sikeres, az magabiztos, tudja, hogy mit akar, védelmező, anyagi biztonságot is nyújt, megvannak a kapcsolatai, szóval igazi férfi. Én azt gondolom, hogy nem elítélendő, ha egy nőnek ez tetszik, sőt, el sem hiszem, ha valaki erre azt mondja, hogy őt nem érdekli.

2021. aug. 16. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem fontos gazdagnak lennie, elég ha tud gondoskodni magáról, a megélhetéséről, az önállóságot sugároz és hogy képes megállni a saját lábán.
2021. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve az anyáskodó természetűeket, akiknek az okoz örömet ha valakit pátyolgathatnak.
2021. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
inkább ez, mint egy csóró, aki hónapról hónapra él és egy fagyizás is pénzügyi csődöt jelent neki.
2021. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ti ebben az egészben hol, miben látjátok a szerepeteket? Mármint egy olyan kapcsolatban, ahol gazdag a férfi.
2021. aug. 16. 19:28
 5/29 A kérdező kommentje:
Mit tudtok pluszban hozzátenni egy ilyen kapcsolathoz? Mi pluszt tudtok nyújtani?
2021. aug. 16. 19:29
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vonzó, ha sikeres, az magabiztos, tudja, hogy mit akar, védelmező, anyagi biztonságot is nyújt. Nem a pénze.

Plusz vonzó az, ha érdekli az, ami engem. A munkám nekem is a hivatásom gyakran elragadtatom magam és beszélek róla, nem árt, ha érti mit mondok. Plusz az nagyon fontos, hogy szeresse a munkáját.

Az én szerepem kb ugyanaz lenne, mint az övé, nem várom el, hogy eltartson, én se szeretném eltartani őt. Valós egyenlőséget szeretnék. Később a gyerekvállaláskor egy ideig, én maradnék otthon (biológiai okokból), aztán közösen megbeszelnénk a felállást. Számomra teljesen érthető, ha az apa is szeretne sok időt tölteni a kisbabával. Még az is lehet, hogy tudnék homeoffice-ban lenni, és projektszerű részmunkaidős munkát vállalni, mint most, diákként. Bár nem tudom ez mennyire működne anyaként.

Hogy mit tennék hozzá? Szerelmet és barátságot. Ugyanazt, mint ő.

2021. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolatban milyen szerepének kellene bárkinek lennie, ami összefügg az anyagi helyzettel?

Az egyetlen szerep, ami egy kapcsolatban van, hogy a másikat szeresse, és közösen akarjanak élni egymással.


Az összes többi része a kérdésednel hülyeség, teljesen értelmetlen.

2021. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Egy gazdag férfinak már nincs szüksége gazdag nőre, hacsak nem arisztokrata származású, mert azok egymás közt házasodnak. Szóval egy gazdag férfinak egy nő a külsejével tud nyújtani valamit, és hogy tud viselkedni a nagyon gazdagok társaságában. Többet nem tud neki nyújtani. Hacsak nem közös üzleteket terveznek, mert akkor értenie kell a gazdasági, jogi dolgokhoz is.
2021. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm a válaszod, nagyon korrekt számomra.

2021. aug. 16. 19:58
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Én igen, ezt vettem észre magamon. Jobban vonzódom a sikeres férfiakhoz. Aki főnöki beosztásban van, de inkább a személyiségük miatt, ők inkább komolyabbak, szorgalmasak, udvariasak, nem egy hebrencs kis hülyegyerek szintjén lévő férfi, aki mindenen röhög, csak bohóckodik, idiótaságokat beszél, nyegle, káromkodik.

És magabiztosak is a főnöki beosztásban lévők. Lehet, hogy nem voltak azok, amikor még csak pályáztak a pozícióra, de idővel megjön az önbizalom úgyis, ez ezzel jár.

Az csak hab a tortán, ha gazdag, csak mert főnök valaki még nem biztos, hogy annyira gazdag, mert az is előfordulhat, hogy elvált, van két gyereke, aztán fizet utánuk egy csomó pénzt, így az új párkapcsolatában már nem tud olyan sokat felmutatni anyagiakban.


Azon még nem gondolkoztam el, hogy én milyen pluszt tudnék nyújtani egy ilyen kapcsolatban, soha nem is voltam ilyen férfival együtt, de valószínűleg semmi pluszt. Ha gazdag nő lennék, akkor talán annyi lenne a plusz, hogy nem kéne rám költeni, hiszen mindent tudnék magamnak fizetni.

2021. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!