Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen apukát választanátok?

Milyen apukát választanátok?

Figyelt kérdés

Alkoholista és idegbeteg de viszont mindent megkapsz tőle, a legújabb telefonokat, cipőt, kaptok kocsit 17 évesen.

Nem alkoholizál viszont nem kapsz meg mindent a felsolotak közül.



2021. aug. 16. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A család nem választás kérdése. Ha tisztességesen dolgozik az ember, akkor másoknak nincs joguk pampogni.
2021. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nem alkoholistát választanám.

Lehet élni szerényen csak szeretetben. Igy nőttem fel és nagyon szerettem az apukámat.

2021. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

9 évesen azt mondom hogy az első,most már inkább a másodikat mondanám,én drogoztam és tudom milyen nehéz egy szenvedély beteggel élni LEHETETLEN.


Szóval ennyi...egyébként faterom inkább amúgy is a második.


28f

2021. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Legyen normális életű, éljen hosszú életet, a szarokat meg normális ember magának állja, nem a másikra vár.

Amikor apám elém rakott százezreket hogy éljek belőle, vegyek ami kell, nem fogadtam el, egyszeri lehetőség lett volna, de visszautasítottam.

Én kölyökként is tudtam hogy amire nem én szedem össze az nem olyan, másét költeni utálatos dolog.


Kérdésedre válaszolva pedig 17 évesen ez lehet jó buli, de amikor jön egy agyvérzés, más betegség és segítségre fog szorulni akkor te fogsz sírni, én ezt tudom, azért mert apád nem él alázatosabb életet, és így próbál javítani a dolgon az nem oké.

2021. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A második. Utálom az alkoholistákat
2021. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Há én 14 éves korom óta (fogalmazzunk úgy, hogy) szeretem a bort mégsem panaszkodnak a gyerekeim, hogy lecserélnének.


Ez nem is igazán választás kérdése szerintem, akiktől vagy, felnevelnek azokat fogod szeretni. Én apám is alkoholista egészen fiatal korától mégsem éreztem sose, hogy nekem új apa kell. Még most sem érzem (még él egyébként és jól tartja magát 75 évesen)


Természetesen nem kapnak meg mindent, mert Lamborghinit nem tudok venni nekik, de azért nem vagyok szűkmarkú.

2021. aug. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, más az aki iszik néha és más az aki mindennap tök részegen bántalmazza a családját testileg vagy lelkileg.

Az elsővel nekem se lenne bajom még tiszteletben tartja a családját. De a bántalmazótól isten mentsen

2021. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Apám alkoholista és csórók voltunk. A csóróság nem zavart annyira, az alkoholizmus viszont igen. Szóval a 2.
2021. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én apám is alkesz, egyértelműen a 2.
2021. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!