Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők szerint autó és jogsi...

Nők szerint autó és jogsi nélküli férfiaknak valami "bajuk" van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 18:27
A kérdező szavazást indított:
nem tudok férfiként nézni ilyenekre, még ha gazdag és még jól is néz ki
nagyon-nagyon furcsák
egy kicsit furcsák, gyanakodnék
egy kicsit azért furcsák, de ha megfog valami személyiségében akkor talán lehet valami
nekem van autóm, így nem számít hogy neki nincs, ha ez nem befolyásolja negatívan a kapcsolatunk
nekem ez közömbös tulajdonság, ha akar majd szerez jogsit meg autót
sosem jutott eszembe hogy ezért nem volna férfi egy férfi
egyéb: írd le
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Az autó nem érdekel, életkörülményektől függ, hogy praktikus vagy csak fölöslegesen eszi a pénzt. A jogsi viszont alap skill és kiindulva abból, mennyi idióta van az utakon, nem igaz, hogy egy normális ember nem tudja megcsinálni. Nem ezen múlna a párválasztás, mert én is későn tettem le, de ez is olyan, hogy amíg nem tudod az okokat mögötte, lehet furcsaság.
2021. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
jogsi mapság olyan mint a nyelvvizsga. Kell az élethez.
2021. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

2: Bakker, tök trú!

Ma is kitessékeltek reggel a bótbú, mert nem volt nyelvvizsgám. 😔


(wat🤷)

2021. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van autóm, szóval pont nem érdekel, ha neki nincs. Sőt, előny, mert legalább nem veri a nyàlàt arra, hogy ahj, milyen kocsim van (főleg ha apuci vette, és úgy veri magát).
2021. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindegy, de olyan emberről hallani sem akarok, aki amiatt hisztizik, mert nincs neki kocsija, jogsija, diplomája, nyelvvizsgája. Szerezz b+, nekem csak azért van rá szükségem, hogy ne hisztizz miatta.
2021. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Leszarjuk.

Szted nincs jobb dolgunk, mint ülni egész nap a kanapén, és azon gondolkodni, hogy milyen férfiakat vessünk meg épp aznap?

Kajak annyi ilyen kérdés van ezen az oldalon... "Ugye megvetik a nők azokat a férfiakat, akik [...]" - garantálom hogy soha életünkben nem foglalkoztunk veletek annyit, hogy ilyen erős érzelmeink legyenek veletek kapcsolatban. A saját kisebbségi komplexusod ne másokra vetítsd ki.

2021. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én csak szerencsétlen nyomorult férfiakat szánom, akik naphosszat azon dilemmáznak, hogy a nőknek vajon mi tetszik. Mintha a nők valami istenségek lennének, akiknek MUSZÁJ megfelelni, különben jajjmilesz.
2021. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Pár év, jönnek az önvezető autok, és az lesz nevetséges akinek van jogosítványa.
2021. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én bizonytalan női sofőr vagyok, nem szeretek új helyekre menni egyedül, parkolási fóbiám van, inkább robogózom, azzal bárhol megállok. Így nekem előny, ha a ffi magabiztos sofőr. Nem ez a mérvadó egy kapcsolatban, de sok előnye van számomra.
2021. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Aszondja a nyolcas, hogy "pár év". Ezt se hallottam még egy évszázadra, hogy "pár év".


*El Risitas laugh*


Egyébként mai világban nagyon hasznos, ha van az embernek jogsija és számít az a nőnek is, hogy mennyire vagy mobilis. Nem tudtok kényelmesen lemenni a Tescóba meg ilyenek. Gyereket, hogy fogod oviba meg munkába vinni, stb. Szóval persze, hogy itt tagadják, de IRL számít, hogy van-e vagy legalábbis tervezed-e lerakni valamikor. Nyilván valószínűleg nem váló indok, de érted. Jó, ha van.

2021. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!