Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy barátkozzak meg a beszédh...

Hogy barátkozzak meg a beszédhangommal?

Figyelt kérdés

Egy ideje kevesebbet beszélek, mióta hallottam magam hangrögzítőn. Eddig is tudtam, hogy mély, ahhoz képest, hogy lány vagyok, de amióta visszahallgattam rosszabb a tudat. Eddig is tudtam róla, hogy csak beszédhang alapján simán csávónak lehet hinni engem, de amióta én is hallottam zavar is.

Ráadásul az is rátett, hogy egyszer egy barátnőm kísértem telefonálni, a csaj a pasijával beszélt, tőlem közben valaki kérdezett valamit, válaszoltam, erre a barátnőmmel összeveszett a párja, hogy ki az a fiú mellette, mert hang alapján azt hitte, hogy srác vagyok.


És ez a fiús hang dolog kicsit már kezd hátráltatni. Változtatni nem tudok hosszabb távon, szóval meg kellene vele barátkozni. Mert elég zavaró, hogy emiatt nem beszélek annyit, amenyit szeretnék, meg pl online játékokban megismert haverokkal nem is merek beszélni voice-ban pont a hangom miatt.



2021. aug. 19. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az torzít arra ne alapozz.


Nekem se tetszett anno, nekem meg ilyen gyerekes hangom volt, nem nőies.


Az emberek véleményére adj.


Pl. anno engem egy téves hívás kapcsán nagyon kedvesnek nevezett az ismeretlen telefonáló, és azt mondta, hogy milyen kellemes a hangom és örült, hogy úgy alakult, hogy mellétárcsázott, én meg meglepődtem ezen. Pedig a telefon sem úgy közvetíti a hangot, mintha személyesen beszélnél. Megköszönte. Én utána konstatáltam magamban, hogy ilyen kedves téves megkeresésben se volt még részben. És somolyogtam rajta egyet magamban.

2021. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én mezo vagyok énekhangba. 2-es vagyok.
2021. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A videoban pont hogy nem olyan a hangjuk, mint amit rámondtak.


A pasi nem alt, hanem tenor. :D


A középső lány alt.


A néni meg mezo.

2021. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=esekCZUOIhE


Pl. ő simán tudna énekelni olyan számokat mint amiket Bon John Jovi, vagy Nickelback

2021. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szeresd magad, a hangod is!
2021. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Kezdj el énekelni, akkor sokat fogod hallani, megszokod.
2021. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az énekhangommal nincs bajom. Csak énekléskor nem hangzok úgy mint egy pasi.. :D
2021. aug. 19. 10:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mindenkinek teljesen más a hangja az életben, mint amit hall! Én is sokáig undorodtam a hangomtól amikor visszahallottam, aztán megtanultam egyre jobban elfogadni ezt a dolgot. :)


A kedves ketteshez hasonlóan én is kaptam pozitív visszajelzést, bár az konkrétan társkereséskor történt meg, amikor beszéltem a partnerjelölttel messengeren/gsm-en. Kérdeztem, hogy biztos benne??? Mert én nem nagyon kedvelem az "igazi" hangomat! :D


[link]

2021. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs is semmi gond, mindenki másmilyen. A páromnak például a beszédhangja olyan mint az orrhang, de ha énekel az tiszta. A beszédhangja mély, de ha énekel el tud menni az egekbe (2 hang hiányzik az Éjkirálynő Áriájához). Szóval ez igen érdekes dolog, meg kell szokni.
2021. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!