Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyomulhatunk rá olyanra...

Nyomulhatunk rá olyanra részegen, akitől semmit sem akarunk?

Figyelt kérdés
Egy fiú, akibe évekkel ezelőtt szerelmes voltam a legutóbbi bulin nagyon rám nyomult. Én is részeg voltam, de nem volt ellenvetésem, feljöttek a régi érzelmek. Csókolóztunk, fogdosott, egymáshoz préselődve táncoltunk. Ő alig emlékszik valamire és mondta, hogy nem is akar semmit. Az érdekelne, hogy van arra valami esély, hogy az elfojtott érzelmei törtek felszínre? Vagy esetleg tényleg csak amiatt volt ilyen, mert túl sokat ivott?

2021. aug. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet, de valószínűbb, hogy csak simán részeg volt és így gondolta, hogy hm végülis ő is jó lesz most.
2021. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először láttál részeg férfit? Az kanos, csak mondom. Te voltál az útjában...
2021. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekled ot, ezt megmondta o is, innentol felesleges tovabb gondolnod.
2021. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő.


Pl gimiben 11.es osztalykirandulason legjobb barátnőm elegge ramaszott egy osztalytarsunkra akitol sose akart semmit.


Vagy pl szinten gimiben, 12.ben voltam egy szülinapon (tök véletlenül kerültem oda) es az egyik srac elégge hajtott rám, de amúgy azelőtt es utaná se soha.


De pl en csak akkor csináltam ilyet amikor más miatt nagyin magam alatt voltam.


Szóval előfordulhat de többnyire ugye nem tudatos, sokszor csak a pia miatt van vagy dacból.

2021. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!