Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem undorodni az emberek...

Elkezdtem undorodni az emberektől, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor érzem azt, hogyha van olyan véleményem ami eltér a közvéleménytől, akkor mintha semmibe vennének, kiröhögnének, lenéznének. Mint amikor megcáfolom azt a mítoszt, hogy egyedül partner nélkül is tudunk boldogak lenni, vagy hogy számomra nem tartozik a pszichológia a tudományokhoz, vagy felvázolok egy olyan rendszert, ami talán működőképesebb lenne. Most nem jut eszembe több példa, de szeretek gondolkodni megosztani másokkal, sokan kb. leszarják, átnéznek rajta, kinevetik. Gyűlöletet érzek ilyenkor az emberek iránt. Megundorodtam tőlük. De mégis elgondolkodtat az, hogy talán bennem van a hiba.
2021. aug. 20. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölet kissé erős, de azon felül teljesen normálisan érzel. Undorító az a fajta elvakultság ahogy néhányan ragaszkodnak egyes berögződéseikhez, mintha csak a lapos föld hívőket szeretnéd meggyőzni hogy a föld gömbölyű. Viszont tudni kell az ilyet elengedni. Ha még nem jöttél rá erre, akkor nagyon fiatal lehetsz, ráadásul nem is a megfelelő társaság vesz körül.
2021. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!