Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem gyakorin ha valaki...

Nem értem gyakorin ha valaki kiírja gyakorin kérdésen hogy bicskát hord önvédelmi célból meg amblock mindennapra,akkor miért cigányzozák le?

Figyelt kérdés

Gondolok arra,hogy facen csomó késes csoport van,és mégse cigányokkal van tele,meg nagy részben bicska-kés gyártók 2/3 magyar vagy több.

Miért gyanúsítanak meg hogy cigány vagyok?



#cigány,edc,bicska,kés
2021. aug. 20. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Talán a helyesírásod miatt.
2021. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1

??

Pont ez miatt nem

2021. aug. 20. 20:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Sztereotípia, szurkálni tipikus cigány hozzáállás a konfliktusrendezésre. Nem fogom megszámolni neked külön, de csak a "szúr" szó 26-szor van a listában. A "kés" 30-szor, egy 4 évet összefoglaló posztban.
2021. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bocs, javítanom kell a kommentet, mivel az oldal automatikusan törli a linket. Első találat:

[link]

2021. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3

Jó,de nyilvbán nem úgy intézem az "konfiltusomat" hogy leszúrom,az végső esetben ha megtámad,mert így korrek.

2021. aug. 20. 20:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ezt látják bele. Te kiírtál egy kérdést, hogy az utcára úgy mész ki, hogy kés/bicska van nálad. Ami egy támadófegyver.
2021. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6

És ha nem arra akarom használni?

SEmmi komolyra,csak önvédelem+napi használat

2021. aug. 20. 20:40
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Általában a romák szoktak megsértődni azon ha lecigányozzák őket.... Van még kérdés? :D

Én például sosem sértődöm meg ha a bicskáim miatt somogyi bicskás gyereknek neveznek :)

Itt Somogyban veszélyes az élet! Mielőtt bemész a kocsmába, be kell dobni a bicskát! Ha nem dobják vissza akkor nem szabad bemenni, mert hátba szúrnak! :D

2021. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8

Nyilván nem vagyok olyan fajtájú hogy nbe anyáznak aztán piff paff,szúrok vágok :D

Nyilván előbb az várom meg ha megtámad,az után szúrom le,persze fel mérem hány kiló vagy van nála fegyver.

Én észak Magyarországon lakok,itt lehetb pofázni,de ha verekedés van akkor jobb vigyázni,mert lenyakaznak XD

2021. aug. 20. 20:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor felétek nem is igazi buli az amiből nem fordul 2-t 3-at a mentő? :D
2021. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!