Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értékelnétek eddig ezt...

Hogyan értékelnétek eddig ezt az évet?

Figyelt kérdés

Számotokra milyen volt eddig?

Akár pozitív negatív élmény.



2021. aug. 22. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
0/1000 pont. Nem voltam suliban és sajnos nagyon sok rossz élményem volt az évben eddig.
2021. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyaránt volt pozitív és negatív élményem.
2021. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Még sokkal rosszabb, mint a tavalyi.

És még nincs vége :(

2021. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó van amikor jó volt van amikor szar
2021. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Idegösszeroppanást fogok kapni.
2021. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10/3
2021. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Eddig ez egy nagyon jó év számomra.


Az estin sokat segített a távoktatás és a home office, heti 4 este voltak óráim, nem mindegy, hogy este 9-kor indulok haza vagy csak kilépek a Teams-ből, nem mindegy, hogy munka után éhesen rohanok az egyetemre vagy csak laptopot cserélek az asztalon, közben esetleg elmosogatok gyorsan, összeütök egy egészséges zabkását, tornázom egy picit.

Végre van lelkierőm arra, hogy férfiakkal ismerkedjek, vagyis regisztráltam társkereső oldalakra. Az év során már ismerkedtem valakivel, ugyan dobott, de addig nagyon kellemes hetek voltak, sok közös élmény.. Most pedig egy olyan férfival ismerkedem, akire maximálisan igaz, hogy zsák a foltját.


A lakásban is sikerült kicserélni pár dolgot, kisebb felújítás volt.


Rengeteget sportolok mostanában, ebben a távoktatás is sokat segített, hiszen volt időm. Bár néha halál unalmas online előadások alatt/helyett is edzettem. Hogy ősztől mi lesz, azt nem tudom.


Most éppen fogytam is, kb 10 kilót.


Év elején egy olyan munkahelyre kerültem, mint amilyen a célom volt. Semmi extra, egy multi, de végre jó ugródeszka.


Most vizsgálgatják a krónikus betegségeimet és tök jó, hogy életmódi tanácsokat is adnak, sőt dietetikushoz is elküldtek.


Nyáron is voltam pár helyen, az én életemhez képest igen mozgalmas nyár volt, legutóbb anno nappalis koromban az utolsó meg talán az első nyár volt hasonlóan mozgalmas.

2021. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt benne nagyon jó is és nagyon rossz is.


Összeköltöztünk párommal, ami nagyon jó, viszont az albérlet mellett alig marad bármire is, még normális kajára se nagyon, szóval ebben is van bőven negatív.

Apámnak hála összejött egy pár utazás, és fog még, ha a covid is úgy akarja, illetve párom barátaival is volt egy-két átbulizott éjszaka, azok is nagyon jók voltak.

Viszont hiába történtek velem pozitív dolgok, a mentális betegségeim ezekkel nem igazán foglalkoztak, és az alapállapotom ugyanolyan rossz, mint évekkel ezelőtt is volt, ha nem rosszabb. Idén volt egy öngyilkossági kísérletem is, ami nem jött össze. De ha minden igaz, apám októbertől fog tudni segíteni abban, hogy tudjak rendszeresen pszichiáterhez járni. Szóval ha ez tényleg összejön, akkor remélhetőleg ez is javulni fog.

2021. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 10-es skálán adnék egy erős 2-t.

Most inkább nem részletezném, de ez az év a mélypontok sorozata volt nálam, és elég sok megpróbáltatással volt/van dolgom. Sajnos én meg inkább ezekre koncentráltam, és nem éltem meg/át kellően a pozitív pillanatokat, amik (bár nem sok volt, de) azért akadtak. Szóval a hozzáállásom, és a mentális állapotom is roncsolta az évet.


Azt a kettőt pedig azért adtam, mert úgy néz ki (lekopogtam) sikerül önerőből kimászni a gödörből, és azt hiszem kezdenek végre jó dolgok történni velem.

Magamat kezdtem előtérbe helyezni, mindennap mozgok és jobban oda is figyelek magamra. Nemrég történt bennem ez a váltás, de már most érzem a pozitív hatását :)

2021. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég jónak.


Leszámoltam a sok-sok éve tartó időszakonként visszatérő bulimiámmal, és 21 fejezet kész abból a könyvből, amit 10 éve elkezdtem, de sajnos nem jutottam vele sokra meló stb miatt. :)

2021. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!