Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tettetek már valakivel úgy...

Tettetek már valakivel úgy jót,hogy nem szerettétek volna hogy tudja ti tettedék?

Figyelt kérdés
Ha igen,írnátok példákat.
2021. aug. 22. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindenki csinál ilyeneket, akár apróbb dolgokat...


Én régebben, mikor zongorázni tanultam, észrevettem, hogy a tanárnő milyen fáradt és szomorú, nehéz időszaka volt. Titokban odaragasztottam celluxszal egy biztató, szép képeslapot a biciklijére, amivel az udvaron parkolt. Nem tudta, hogy én voltam, de üzent mindnyájunknak, hogy milyen sokat jelentett neki, bárki is volt az. Én persze lapítottam.


Vizsgán kirakott egy kosárba egy halom hasonló szép képeslapot, és vizsga után mindenki húzhatott egyet. Ő pedig mindnyájunkra olyan szeretettel nézett, mint aki arra gondol: "Te is lehettél az..."

2021. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam ilyet és azt hiszem mástól sem kaptam. De amit az #1-es írt, az nagyon szép és kedves gesztus.
2021. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most konkrét eset nem jut eszembe de biztos volt ilyen. (Így szeretek)
2021. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!