Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mit képzelnek az ilyen...

Mégis mit képzelnek az ilyen férfiak/fiúk?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik random lányokat/nőket fogdosnak, utánuk fütyűlnek, megpróbálnak telefonnal a szoknyájuk alá nézni stb. Nem undorodtok magatoktól utána? És akkor még azzal mentegetőznek, hogy milyen ruhát visel, vagy csak bóknak szánják...szerintem ez szánalmas. Mármint ha én látok egy szép/vonzó nőt akkor nem kezdem el bámúlni meg ilyenek


17/fiú


2021. aug. 24. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket még nem kóstoltatta meg az anyjuk egy olyan pofonnal, hogy utána tükörbe nézve se ismerjen magára.

Még 12 éves kis pulyáknál oké, beszélgessünk a gyerekkel, hogy miért nem szabad csinálni. De az a baj, hogy tini, meg felnőtt emberek is "viccesnek" és "megengedett" dolognak tartja.

De sajnos valószínűleg a fent említett hiányzó ok miatt, azt hiszik, hogy ők sz*rták a spanyol viaszt, és azt csinálnka amit akarnak. Merő feltételezés, de hiszem, hogy ők büszkék magukra, mert ezzel fél centit nőtt a dákójuk.

2021. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Népszerűtlen vélemény: a fogdosás, szoknya alá fotózás valóban elítélendő, de a fütyülés, dudálás, beszólogatás simán ignorálható.
2021. aug. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem képzelnek semmit. Kétlem, hogy valaha életükben lett volna egy tudatos gondolatuk is.
2021. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
2: Ja, ignorálni lehet egy pofán vágással. Nem azért megyek ki az utcára, hogy üvöltsenek a járda túloldaláról velem, hogy mit, meddig és milyen pózban csinálnának velem.
2021. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
4 akkor ne menj ki többet az utcára
2021. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
81%

Szia.

Inteligensen is szemügyre lehet venni egy nőt de tapizni vagy molesztálni nem szokás.Ezek a mai fiatalok nem tudják meddig ér a pórázuk és ez látszik is rajtuk sok esetben.

2021. aug. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, te hogy szoktál csajozni?
2021. aug. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Milyen mai fiatalok, az ötvenesek ugyanúgy csinálják 😄 Az intelligenst pedig az intelligens ember két l-el írja.

2021. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a "mai fiataloknál" szokás ez általában, ha az öregeknél.
2021. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán van ilyen? Oké, rendszeresen látni olyat hogy egy férfi, van hogy én is, feltűnően néz meg egy nőt, de olyat még életemben nem láttam hogy csak úgy random nőket fogdosna bárki is az utcán vagy fütyülgetne utánnuk.
2021. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!