Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártál már úgy, hogy elmentél...

Jártál már úgy, hogy elmentél egy munkahelyre, tanfolyamra, iskolába, és kb mindenki szimpatizált mindenkivel csak veled nem jött ki jól senki?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt jól viselni? Nem vagyok az a nyomulós fajta, hogy ha hozzám nem jönnek akkor én megyek valakikhez. De rosszul esik, hogy csak én nem találtam meg a közös hangot senkivel és itt leszek 1 évig velük napi 5x

2021. aug. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Pedig igenis oda kell menni, a számodra legszimpibb társasághoz. Próbálkozz, ne add fel ilyen könnyen, hogyha senki nem közeledik feléd akkor te se fogsz senki felé
2021. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így járok:).
2021. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a sportom körül jártam így. Eleinte próbálkoztam nyitott, de nem nyomulós lenni, viszont végül belefáradtam a kudarcokba. Rossz érzés is volt, magamra is vettem, szóval nem volt egy kellemes időszak.
2021. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Gyakran előfordul velem. Visszahúzódó természetű vagyok és beszélgetni sem igazán szeretek, ezért egy idő után kirekesztődöm a társaságból.
2021. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!