Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek találkozni?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.


Van viszonylag sok barátom, 7 olyan van akiket barátnak nevezek, összejárunk.


Képesek napi fél-egy órát, vagy akár még többet írkálni instán vagy facebookon.


(Persze mindegyik külön-külön. Nem szoktam egyszerre többükkel találkozni. Mindekivel külön-külön.)


De ha épp megkérném hogy találkozzunk, mindegyik csak a kifogást keresi mennyire nem ér rá.

Miközben utánna is 1 óráig nyomatik a beszélgetést. 😴


Hozzáteszem én is dolgozom, hétfő-szerda-vasárnap 13-14 órát

Többüktől 40-80 kmre lakom, mégis meg tudom oldani hogy elmenjek az ő városaikba.


Én nem azt mondom hogy nem jó ez a fajta beszélgetés, de én igénylem a személyes találkozásokat.


És nem úgy van, hogy egész nap dolgoznának, vagy tanulnának.

3an munkanélküliek

2en dolgoznak, de mindekettő csak délelőtti munka

1 egyetemre jár

1 pedig még gimis


Bezzeg ha én nem válaszolok egy napig interneten, mérgesek hogy miért nem írok vissza. De ők simán kibírják hogy ne találkozzunk fél évig.


Hozzáteszem, nincs köze a covidhoz, egyikőjük sem tart tőle.


Másoknál is így van ez?


2021. aug. 24. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem barátok. Őket hívjuk havernak. Érdekkapcsolat... csak akkor vannak veled, ha abból nagyobb hasznuk van, mintha nem lennének veled.
2021. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!