Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfitársak,akiknek pár...

Férfitársak,akiknek pár centivel magasabb barátnőjük van,hogyan érzitek magatokat férfiasnak,magabiztosnak?

Figyelt kérdés

Van egy nő,akinek én bejövök.Nekem is tetszik,viszont olyan 4-5 cm-rel magasabb nálam,és ez engem zavar.Valahogy belém van rögzülve,hogy kevés vagyok,és olyan röhejes,ha össze is jövünk,hamar meg fog unni,és talál magának egy magasabbat,aki sokkal vonzóbb.Nem rinyálni akarok,mert tudom,nem férfias.Csak nem tudom,hogyan kezeljem ezt az egészet.

Nők is írhattok,ha tudtok valami okosat.



2021. aug. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem érzem magam annak, függetlenül a barátnőm magasságától :D
2021. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem kerültem ilyen helyzetbe,volt egy magas barátnőm 186 de én 190 vagyok...na már most azt a négy centit senki nem vette észre,mindenki azt mondta egy magasak vagyunk,éppen ezért nem tudom miért vagy ezen felakadva...


Lenne egy csomó más dolog amitől ezt érezhetnéd és pont ez? :D

2021. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fuckboy ismerösőm, közepes, vagy éppen alacsony, szinte az összes csaj magasabb volt nála.
2021. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy magasak vagyunk a férjemmel, talán 1 cm-rel még magasabb is vagyok nála (175 cm vagyok).

Ő válltig állítja, hogy 180 magas. Háttöö.. nem :D de ha neki így jobb, elhiszem 😅❤️

2021. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne akarjál férfias lenni, főlleg ne a magaságoddal. Ne foglalkoz ilyen erőltetett társadalmi kategoriákkal. Bőven elég ha nyilt, egyenes, korrekt, bátor, értelmes, jószándékú, empatikus vagy. Akinek ez nem elég azzal nem érdemes foglalkozni.

Megyjegyzem, tisztában vagyok vele, hogyha ez mélyen beléd van égve, akkor ezt nem lehet parancsszóra eltüntetni.

2021. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 26. 11:57
 7/7 anonim válasza:
100%
A futball csapatba ahol én is játszom, (kapus vagyok 192), van egy 170 körüli srác, támadó középpályás poszton, fél fejjel magasabb a barátnője. Valahogy mégis úgy érződik, hogy a srác a nagyobb a kisugárzása miatt. Szerintem nem ez számít. Az én barátnőm 165 és az őszintét megvallva engem rohadtul zavar, hogy állandóan a magasságomat hajtogatja.
2021. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!