Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kiverni valakit a...

Hogyan kell kiverni valakit a fejünkből?

Figyelt kérdés
Nehezítés, hogy szinte minden nap látni kell, és nem igazán lehet rajta változtatni. Szóval, hogyan lehet semlegesíteni az érzéseket annak ellenére, hogy a személy továbbra is jelen van fizikálisan?
2021. aug. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy munkahelyen dolgoztam az egyik csajommal,szakítottunk,de nem bírtuk egymás pofáját elviselni,szóval először ő mondott fel utána én :D


Ezt csak azért írom le mert szerintem sehogyan.

2021. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy mik az érzéseid. Mik azok amikkel felruhazod, de esetleg benne nincsenek is meg. A szerelem szerintem kölcsönös. Minden további csak értelmetlen rajongás valami fantázia miatt.



Másrészt meg mondtad már neki? Hátha megköszöni, hogy elmondtad és értelmesen elmondja ő mit gondol.

2021. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, Ő nem tud róla, hogy mit érzel iránta. Azt javaslom, beszélj vele. Talán Ő sem közömbös irántad.
2021. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyáva népnek nincs hazája.
2021. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kollégák vagytok? Az úgy elég nehéz...
2021. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit jobban részletezem:

Nem vagyunk kollégák, de egy utcában dolgozunk.

Az evidens, hogy nem vagyok neki közömbös, pont innen a probléma.

Elkezdte nekem csapni a szelet, majd amikor már vevő is lettem volna rá, és valamit meg is mozgatott bennem érzelmileg tudtam meg, hogy nős és van két gyereke. Na akkor az agyam egyből hátra arcot fújt, próbáltam valami logikát találni benne mikor hogy van bent, hogy el tudjuk egymást kerülni, de egyikünk sem tól-ig dolgozik, úgyhogy lépten nyomon egymásba botlunk. Ha arra kell mennem próbálok kerülni, de az elég nagy kerülő, hogy ne kelljen elmennem mellette, plusz itt jön megy előttem kocsival is.

Ezért már nem arra keresnék megoldást, hogy hogyan kerüljem el, hanem hogy hogyan legyen közömbös, ha meglátom.

2021. aug. 25. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Együttérzek veled, én is hasonló helyzetben vagyok. A nővel, aki tetszik, szintén egy utcában dolgozunk és sokszor ráadásul ugyanabban a kantinban eszünk, mert annak a legjobb az ár-értek aránya. Csak nemrég óta dolgozunk ilyen közel egymáshoz, ezelőtt főleg online beszélgettünk. Néha tesz kétértelmű utalásokat! Mondjuk velem is előfordult már... de nem én kezdtem. 😅


Viszonylag sokat beszélünk, és ha élőben találkozunk, általában van téma, egymásra tudunk hangolódni.


Természetesen van barátja!


Akkora kapufa ez az egész. Pedig elég régóta keresek egy hozzá hasonló nőt, aztán mire megtaláltam, kiderül, hogy van párja 🤦

Nehéz lesz elfelejteni, az biztos. Már csak azért is, mert én nem örvendek nagy sikernek a nőknél, de rajta ráadásul látszik is, hogy alapból tetszenék neki.


Ez van.


F

2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fhuh hát akkor neked is kitartást… teljesen átérzem ☹️☹️
2021. aug. 25. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj mások felé nyitni. Ha találsz valakit helyette, aki felkelti az érdeklődésedet, ő mar nem fog érdekelni. Próbálj meg nem görcsölni,mikor botlassz bele es mikor nem, mert úgy is bele fogsz ezek szerint. éld az életed, ahogy kell és ha látod, látod, ne is gondolkodj es aggodj ezen sem, mert másként nem lesz közömbös. az idő majd segít és, ha találsz mást. Legyél nyitott új udvarlok befogadására. Ha látja, van valakid lehet ő is igyekszik majd kerülni.
2021. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja , és legyen a fejedben, ha ilyen " hűséges " a feleségéhez vajon milyen hűséges lenne hozzad és hányadik prédája lehetsz. Ne hagyd, hogy kimagyarázza és elgyengulj. keruld es mindnehonn töröld/ tiltsd.
2021. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!