Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől ijen szépek a szlovák...

Mitől ijen szépek a szlovák lányok?

Figyelt kérdés
Testük is rendkívűl jó arcra nagyon szépek :)) buta prímitiv hozzászolásokat nem kérek :)
2021. aug. 26. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hányat láttál életedben? Én itt élek, hidd el, a smink csodákra képes és ha férjhez mennek, akkor úgy elengedik magukat, hogy még photoshoppal se lehet őket széppé varázsolni.
2021. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis jártam szlovákiában és semmi sminket nem láttam a nőkön és nagyon nagyon szépek
2021. aug. 26. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A szlav nok gyonyoruek. Azok a jellegzetes vonasok sokaknal nagyon jol tudnak mutatni.

En no vagyok, de akarhova megyek, sosem lattam annyi szep embert otthon.

2021. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rohadt jó genetikájuk van.
2021. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van kedve valakinek kimenni szlovákiába csajozni?
2021. aug. 27. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Én szlovákiai nő vagyok, van egy csomó barátnőm (szlovák) és az az igazság amit leírtam, hiába nem akarjátok elfogadni. Egy turista egy hét alatt csak azt látja amit ti, éljetek itt, akkor megváltozik a véleményetek. Azt meg hogy egy pasi nem veszi észre a sminket, azon nem is csodálkozom. De megjegyzésként a szlovákok gyűlölik a magyarokat, csak hogy tisztában legyél vele.
2021. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én múltkor, mikor Pozsonyban voltam azon gondolkodtam, hogy mennyi magas, jóképű, férfias férfi jut, ilyen sok csúnyácska nőre.
2021. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!