Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Notórius késésre megoldás?

Notórius késésre megoldás?

Figyelt kérdés
Állandóan mindenhonnan elkések, ezzel a család összes tagja így van egyébként. Van valami módszer ami működik ez ellen, amitől már nem lettetek késők?

2021. aug. 28. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A számlákat be kellett fizetni, ahhoz pénz kellett, ahhoz meg az, hogy időbe beérjek minden reggel egy munkahelyre.
2021. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erős elhatározás. Más nincs.
2021. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A késés ellen a pontos érkezés a megoldás 🤷‍♂️ el kell indulni időben és inkább egy kicsivel előbb ott lenni.
2021. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
Allitsd be az, ébresztő mikor indulni kell és érj oda mindenhova egy órával korabban, igy mivel úgyis késel, időben leszel ott
2021. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk a családban is vannak ilyen emberek, ki nem állhatom őket, főleg mikor például egy családi összejövetel van, vagy indulnánk valahova időben. Sehova nem értek még idáig időben. Undorító szokás.
2021. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En csak egyetlen egy esetben nezem el, de a tobbseg nem ilyen. Ha valaki szorong, es utolso pillanatban, pedig direkt volt vecen is, es mindig hirtelen meg fosik is, pedig oda akarna erni.

Itt arrol van szo, hogy nem kene leszarni magasrol masokat. Es mindig negyedoraval, feloraval is, ha kell, elobb odaerni, es jarni husz kort, de nem beesni, meg bocs, a kozlekedes.

2021. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig úgy volt beállítva az órám, hogy 5 perccel többet mutatott. Ennyi nekem elég volt, hogy ne késsem le reggelente a buszt :-)
2021. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
valami büntetést kell rá kitalálni
2021. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 én épp azért kezdek mindig f.sni, mert hát mi lesz, ha elkések. Pedig amúgy nem vagyok egy szorongó alkat, de ha a napi munkábajáráson kívül bárhová időre kell mennem, mindig gyomoridegem lesz. :(
2021. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is tipikusan elhatározás kérdése, a többi csak kifogás
2021. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!