Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lenne jobb elfogadásban élni?

Nem lenne jobb elfogadásban élni?

Figyelt kérdés
Elfogadni mindenkit, aki bármiben is különbözik tőlünk :) Legyen az akármi!

2021. aug. 30. 22:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
3%
Nem mindenki tudja őket elfogadni, ez nem rosszaság, hanem egy ilyen tudatállapot.
2021. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

„Nem mindenki tudja őket elfogadni, ez nem rosszaság, hanem egy ilyen tudatállapot.”


Nagyon remélem, hogy nincs olyan, aki ezt komolyan gondolja. Ennyi erővel ölni „nem rosszaság, hanem egy ilyen tudatállapot”.

Mindenki tudja irányítani az elméjét. Nehogy már őt kelljen sajnálni azért, mert utál másokat.

2021. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

10.


Van jogod nem elfogadni a melegeket, azt gondolsz amit akarsz, a személyes magánügyed.

De azért érdemes elgondolkozni, hogy neked mégis mivel lesz jobb, ha olyan emberek gyűlöletével élsz együtt, akiknek igazából semmi köze hozzád, és semmiben nem befolyásolják az életed?

Persze, lehet más embereket utálni, megértem ha valaki utálja a bunkó főnökét, az exét aki átverte, meg hasonlók. Ott is érdemesebb elengedni az utálatot, mert csak téged mérgez, de el tudom fogadni, hogy ezek teljesen érthető emberi érzések.

De olyanokat utálni akik neked igazából semmiben sem ártanak, mitől jó?

Egy felesleges negatív érzelem, ami stresszt okoz, és igazából semmi se lesz tőle jobb.


Én személy szerint mindenkit elfogadok egészen addig, amíg a cselekedeteivel nem árt másoknak. Élni és élni hagyni.

Ezért sem jó példa amit a 7. válaszoló írt, mert ezek az emberek ártanak másoknak.

Az, hogy két azonos nemű, nagykorú ember közös beleegyezéssel együtt van, az nem árt leginkább senkinek.

Lehet őket megvetni érte, csak semmi értelme.

2021. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22%

Sok gyoker lepontoz, de hogy ram cafolna az mar nem megy.


Kitalaljak hogy pl. Amerikaban a feherek nem mondhatnak mas etnikumu szemelyekrol rosszat, erre kuldtem par ellen peldak, de nem szamit.

2021. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%
*peldat
2021. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9%

Ha valaki a szobába csinálja kettesben csinálja, csak nekem ne kelljen lássam, se halljam.

De az nekem túlzás mikor egy férfi úgy viselkedik mint egy pitsa egy társaságba... na az nekem nem fér össze. Valamint ne sértődjön meg a lebuz*izzom, mert az. Ne bújjon mindig ez mögé.

2021. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os, a melegek többsége (min. 95%) nem viselkedik úgy, mint egy pitsa. A legtöbbünk teljesen normális, átlagos ember.
2021. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
95%
Nagymértékben igen, jó lenne.
2021. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2021. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!