Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmész egy új közösségbe...

Ha elmész egy új közösségbe nem félsz mások rólad alkotott véleményétől? Ha esetleg tartassz tőle akkor nem leszel feszültebb esetleg bunkóbb?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok csak ezt próbálom elemezni mi miért lehet 😄

2021. aug. 31. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti lesz aki rólam beszél, de nem érdekel. AKiről beszélnek, az népszerű, így is fel lehet fogni:).
2021. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok
2021. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabbként tartottam attól, hogy másoknak rossz véleménye lesz rólam, és/vagy negatív kritikát kapok. Feszültebb, "karót nyeltebb" lettem ettől, amivel nem is szereztem valami remek első benyomást.

Viszont, amióta sikerült tudatosítanom magamban, hogy úgysem kedvelhet mindenki, és kell a negatív kritika is, valamint előbb-utóbb úgyis beszélnek a hátam mögött, azóta szinte abszolút nem érdekel mások mit gondolnak.

És azért abban is van igazság, amit #1 ír, akiről beszélnek, az népszerű ;)

2021. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan minek félnék? Szereti/utálni bárki tud "mert nemtudom..csak" alapon :D
2021. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sem tudod megakadályozni hogy a hátad mögött beszéljenek rólad akkor meg miért érdekel?

Állj hozzá sztoikusan. Persze próbálj meg nyitott lenni meg jó benyomást kelteni másokban viszont ne görcsölj rá olyan dolgokon amik felett nincs befolyásod.

2021. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!