Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vár a másnapos férfi a...

Mit vár a másnapos férfi a párjától, mikor munkában van?

Figyelt kérdés

A bárom majd másnaposan akar melóba menni és hogyan kezeljem? Valamint hogyan reagáljak a hírre miszerint ő inni akar?



(Én még sosem ittam és rugtam be)


2021. szept. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű, hogy kell kezelni. Itass vele vizet! A másnaposság oka nem az alkohol, hanem a dehidratáció. Annyi vizet bele, amennyi csak fér, és 2 óra alatt rendbe jön.


Ha még előző nap a liter vodka mellett 6 liter vizet is bele tudsz erőltetni, akkor eleve nem lesz másnapos se. Frissen és vidáman ébred, mintha mi se történt volna.


Emellett nem árt enni sem, de azt alkoholtól függetlenül is ajánlott. Figyelj arra is, hogy ne maradjon éhes, és az "aznapra" szintén igaz, hogy ha nem éhgyomorra iszik meg az ember minden szart, akkor nem is dől ki olyan könnyen.


Végezetül, ha te még sohasem ittál, akkor esélyesen >> Tini párkapcsolatok kategória!!!

2021. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tini kapcsolat, csak egyszerűen nekem nem voltak olyan haverjaim, magamban meg nem akarok. 😅
2021. szept. 1. 23:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!