Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik nekem rosszul? Egy...

Miért esik nekem rosszul? Egy évfolyamtársammal flörtöltünk néhány hónapja. Nekem van barátom neki is alakult barátnő. Kicsit közel kerültünk. Többi lent...

Figyelt kérdés
De megálltunk időben és a párjaink mellett döntöttünk teljesen. Én azt gondoltam, hogy azért a barátság (ha nem is szorosan) azért megmaradhat. Viszont ő azt mondta, hogy már nem kedvel és tartsunk teljes távolságot. Ha egy társaságban vagyunk másokkal, barátokkal ott is nagyon kimért. Nem néz rám, nem szól hozzám. Miért esik rosszul ez nekem? Nem akarok tőle semmit, de kicsit rossz, hogy így alakult. Voltatok ilyen helyzetben?
2021. szept. 2. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Párja miatt IS lehet.
2021. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális viselkedés ilyen helyzetben.
2021. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a távolságtartást megértem és szükséges is a párjaink és magunk miatt. Csak azt nem gondoltam, hogy már nem vagyok szimpatikus neki és tud ilyen kimért és idegen lenni.
2021. szept. 3. 07:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, túlléptetek egy határt, ezek után már hiába akarnál úgy csinálni, mintha meg se történt volna az egész és felszínesen haverkodni, ez nem így működik. Ez ezzel jár és az a normális ahogy ezt ő kezeli.

Neked meg azért esik rosszul, mert fáj az egódnak, hogy az akinek egy ideje fontos voltál ma már átnéz rajtad. Túl fogod élni, el fog múlni.

2021. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szeretném ha elmúlna. De tulajdonképpen mindkettőnkkel ugyanaz történt csak a másik oldalon. Én így élem meg ő meg másképp...
2021. szept. 3. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Vajon direkt haverkodik látványosan azzal a lánnyal, akiről korábban megállapítottuk, hogy nagyon nem bírjuk? Mit akar ezzel jelezni?
2021. szept. 22. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar neked jelezni, éli az életét. Most már jobban ismeri, valszeg már jobban bírja. Szakadj le róla és ne próbálj meg beleolvasni dolgokat a viselkedésébe.
2021. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a pároddal.
2021. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ettől én még foglalkozom vele. Csak több mindenre is tud figyelni az ember. Meg levonja a következtetéseket stb.
2021. szept. 23. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!