Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más fiatal is aki úgy...

Van más fiatal is aki úgy gondolja, hogy soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
23F vagyok és egyáltalán nem érzem úgy, hogy valaha is akarnék gyereket. Normális ez egyáltalán? 5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, aki azt mondja, hogy majd lehet hogy szeretne, úgyhogy kérdéses mi lesz.
2021. szept. 2. 17:08
A kérdező szavazást indított:
akarok majd gyereket
nem akarok soha gyereket
38 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Sok ember szerintem anyagi gondok miatt se akar gyereket,lehet azert gondolod te is igy mivel nem erzed jónak ezt a mostani vilagot es nem akarod hogy a te gyereked ebbe nojjon fel szerintem sok embernel ezek a dolgok allnak
2021. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, ha nem akarsz, csak ne hitegesd a barátnődet.
2021. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Jelen eleinte én is nagyon szerettem volna de rá jöttem az anyagi dolgokat nem tudom teljesíteni neki azt meg nem akarom hogy úgy nőjön fel mint én a nagy szegénységbe
2021. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Elég sok x@rságon mentem már keresztül, nem szeretném ha a gyerekemnek is ilyen x@r lenne. Iskolai bántalmazások, önbizalom hiány, nem szeretném, hogy megverjék, hogy elrabolják, megerőszakolják netalántán megöljék. Áh, én ezt nem bírnám ki, elég ha nekem x@r az életem.
2021. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
körülöttem mindenki vadul házasodik és szaporodik, én meg úgy vagyok vele hogy sokszor arra sincs energiám hogy magamat ellássam, nem még egy gyereket
2021. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

23L vagyok, én sem szeretnék. Sosem vonzott ez a gyerek dolog, valahogy gyerekként sem tervezgettem hogy mi lesz a gyerekeim neve (ellenben a 12éves húgom már kitalálta 2 fiú és 2 lány nevét).

normális hogy így érzel, nem mindenki akar gyereket, nem mindenkinek való a gyereknevelés.

2021. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Girlll3 ***** válasza:
100%
Én is egyelőre ezt érzem. Nagy felelősség, sok lemondás, anyagi teher. Viszont biztos van szép oldala, ha klappol minden. Anyagilag, érzelmileg.
2021. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem szeretnék sem párt, sem gyermeket, mert egyedül érzem jól magam. Egyébként meg így is túlnépesedés van a Földön, nem miattan fog kipusztulni az emberi faj.
2021. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Aztan harminc lettem es nem akartam, negyven... Most otven evesen van meg peteeresem es orulten vigyazok. Semmit nem bantam meg es csinalhatnek egy kesei gyereket, lenne mit rahagynom. De nem az en utam. Raadasul szerintem az emberisegnek illene kihalnia, hogy ne rantsa a vegzetbe az egesz bolygot.

N

2021. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
„Having a baby is just keeping cum as a pet”
2021. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!