Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fiú testalkat jön be...

Milyen fiú testalkat jön be neked?

Figyelt kérdés
Mennyire legyen izmos? Mennyi zsír/háj legyen rajta? Milyen magas legyen minimum? Széles váll vagy hát (vagy valamelyik) bejön a lányoknak?

2021. szept. 4. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

Tuti kályhacső.

Kíváncsi vagyok hogy milyen teljesítményt nyújt,mit rak bele a testén kívül a kapcsolatba,ha már azzal kezdi hogy aki nincs 180cm magas,az nem számít férfinek.

2021. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a komplexusokrol szolt a kerdes.
2021. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

"4,5,6 Hát bocs hogy nem jönnek be az alacsonyak. Nekem férfi kell, nem egy törpe."


Akkor gondolom 180 cm te is megvagy,Hófehérke.Hagyd a törpéidet,és legyél igazi nő,jönni fog az a magas herceg.

2021. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a kövér/túlsúlyos testalkat nem tetszik, minden más igen.
2021. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magas, 180 cm. Izmos. És jóképű. És menőőő
2021. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem számít az alak, csak annyi, hogy ne legyen sokkal vékonyabb/kövérebb nálam és magasabb se.

Nem tudom miért de nekem azok a srácok jönnek be akik velem egy magasak vagy pár centi csak az eltérés.:D

18/l

2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!