Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, meg tudnád úgy...

Mit gondolsz, meg tudnád úgy magadat szeretni, ha más szeret? Avagy előbb magadat kell szeretned ahhoz, hogy más szeressen?

Figyelt kérdés
Amíg magadat utálod, viszont szeretnéd, hogy más elfogadjon akkor miért nem teszed meg az első lépést Magadhoz?

2021. szept. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egy klissé, szerintem elég ha nem olyan szinten szereted vagy utálod magad hogy a szociális életedre is kihasson.
2021. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a mai napig nem vagyok elégedett magammal, a párom meg már 5 éve imád. szerintem az önbizalom a kulcs, nem az hogy 100% elégedett legyél magaddal
2021. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem így van, de van benne igazság is.
2021. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamat nem szeretem, de vannak, akik engem igen. Most szerelmes belém valaki életemben először. Úgy tűnik, van ilyen is.
2021. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki a végletekig utálja magát, akkor szeretheti Őt a világ összes embere is, úgy sem lesz jobb neki... de ha csak kisebb kompexusa van, vagy önbizalomhiánya, vagy éppen romokban van az élete, nagyon de nagyon sokat tud segíteni az önszeretetén, és önbecsülésén az, ha valaki szereti és elfogadja.
2021. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!