Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok néha csak úgy tömeg...

Szoktatok néha csak úgy tömeg közlekedni céltalanul?

Figyelt kérdés
Én néha szoktam, mikor nincs hova mennem ilyenkor felpattanok 2 buszra, egyik ugye elvisz a másik buszhoz, a másik busznak pedig sok megállója van és ezért is ezt az útvonalat szoktam bejárni, így telik is az idő oda vissza. Közben meg várost is nézek hiába láttam többször a környéket, mindig feltűnik valami új. Általában a busz leghátsó részébe ülök hogy ne zavarjanak és ablakon is ki tudjak nézni sokáig. Eddig ez az egy ilyen útvonalam volt de kipróbálok másokat is mind villamos, metró bár a metróban nincs semmi látnivaló közben. Ekkor persze viszek vizet magammal, néha kortyolgatok és csak gondolkozok hogy van az életem, mi vár rám, kitalálok történeteket is. Ha van bérlet, akkor miért ne nem? Régen mikor lógtam suliból néha akkor is ezt tettem innen rögzült be hogy húzom az időt valamivel, és a buszozásra gondoltam mert így telik is az idő, persze a lógást bánom de na legalább lett egy hobbim úgymond ha lehet annak mondani. Céltalan buszozás, utazás.

2021. szept. 8. 01:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Sosem csináltam még, de mindig is vágytam rá. Olyan joo érzés lehet :(
2021. szept. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Én csináltam. Jó buli, de vizet BKV-n ne kortyolgas, mivel tilos.
2021. szept. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs időn rá. Amikor volt, sétáltam.
2021. szept. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor már teli a puttony, felszállok buszokra, és megyek, gondolkodom dolgokon.
2021. szept. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Se pénzem se időm rá, plussz utálom a tömegközlekedést, ha lehet kerülöm!
2021. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, mert nem szeretek tömegközlekedni. Inkább biciklizek vagy sétálok egyet olyankor, aközben is lehet gondolkodni.
2021. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én 9.-ben télen fagyoskodtam az úton, mert a busz csak 4 után vitte haza a diákokat, a másik buszra meg külön kellett fizetni, te meg itt unalmadban buszozgatsz...
2021. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bérletem van, és idönként rámjön az "ismerni akarom"

szindróma. Igen, végigmegyek a járattal, nézem a házakat, utakat, az embereket.

2021. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En ki szoktam menni Budára. Vagy olyan buszra szállok ami a kis utcákon is átvisz vagy egyszerűen kimegyek vele az erdőhöz.
2021. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vágytam ilyen jellegű szabadidős programra.

Ha időm engedi szívesen autózok, bringázok vagy éppen sétálok, de a tömegközlekedést, következetesen kizárom az életemből.

2021. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!