Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet az hogy észre vette...

Létezhet az hogy észre vette hogy nézem Facebookon?

Figyelt kérdés

Tetszett egy lány kb 23 éves voltam amikor bejelöltem,de nem igazolt vissza.


Aztán tegnap ránéztem csak úgy unalomból a profiljára (nem néztem rá előtte soha azóta)

És ma arra keltem hogy visszaigazolt :D és most vagyok 28 éves.

Egyébként ezt a lányt tényleg ismerem ő is engem,nekem nagyon tetszik,de nem az a népszerű lány,szóval szerintem direkt nem igazolt vissza akkoriban.


Mi a véleményed? csak véletlen egybe esés? Mert értek azért elég jól a számítógépekhez,de ezt nem tudom megcsinálni én sem.


2021. szept. 8. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Veletlen.

2. Valahol talalkozott veled mostanaban, eszebe jutottal, megnezte az ismeros jeloleseket es vissza igazolt.

3. Nem nem tudja, hogy megnezted. Csak akkor tudhatja, ha veletlen likeoltad egy kepet, hozzaszolasat stb.

2021. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudja h megnezted, nincs latogatasi előzmény
2021. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de szerintem írj rá, ha már 5 éve tetszik.
2021. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár látogatási előzmény nincs. De a kit ismerhetsz profilok közé bedob olyat is aki előtte ránézett a profilodra.
2021. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állítólag van arra egy trükk, hogy ellenőrizd, ki nézte meg a facebook profilodat, de nem hiszem, hogy egy random csaj ilyenekkel foglalkozna.


A legkisebb problémája is nagyobb lehet ennél.

2021. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Mi az a trükk?

2021. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy SORS. :D
2021. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!