Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki jelenleg is hordja a...

Aki jelenleg is hordja a maszkot, mi az oka?

Figyelt kérdés

Ugye jelenleg nincs különösebb járványveszély, alig van csak pár száz napi új fertőzött, lélegeztetőn is csak 30-an vannak. Ennélfogva nincs kötelező maszkhasználat se tömegközlekedésben, sem boltban. Az időjárás is jó, ami kedvezőtlen a vírusoknak.

Azonban minden nap látok pár embert, aki ugyanúgy hordja a buszon és a boltban. Mit gondoltok, milyen okoknál fogva hordja valaki jelenleg? Be van parázva, vagy alapbetegsége van? Esetleg van itt olyan, aki szintén felveszi olyan helyen ahol nem kéne amúgy?



2021. szept. 11. 13:39
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
59%

"alig van csak pár száz napi új fertőzött"


Ennél a mondatnál hagytam abba az olvasást, és vesztettem el végre a hitem a józan észben, a jóságban és általában az emberiségben. A negyedik hullám felfutó ágában vagyunk hetek óta egy a korábbiaknál könnyebben terjedő vírusvariánssal, amely ellen az oltások is kevésbé védenek. Fel kellene ébredni.

2021. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
31%

Szelel hátul a kivezetőnyílásuk a gatyában, és barna foltos néha a gatya.

Megeszik még ezt a vírusmesét, pedig egyre több ember látja ha semmi korlátozás nem volna, akkor is menne az élet a maga rendjén tovább, és senki észre sem venné ezt a felfújt dolgot.

2021. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván félnek, mi ezen a furcsa?
2021. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
70%

Hat o ize iskolakban osztalyok vannak karantenban. Tok mindegy mi az oka tessek nem megszolni oket.


Engem szoltak mar meg maszk miatt mikor nyaron bejelentettek hogy nem kell mar hordani. En csak ezt valaszoltam, hogy tudom, de en hordom. Senkinek semmi koze hogy miert hordod vagy sem. Eddig azert szoltak az emberre mert nem volt maszk rajta mostmeg azert mert valaki hordja. Amugy kis ido es megint hordani kell a maszkot.

2021. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
63%

1) mi közöd hozzá,hogy ki miért hordja?

2) mi jogon becsmérled azokat akik hordják?

3) teljesen igazava az első (13:43) válaszolónak

2021. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
69%
Védi magát a fertőződéstől. Mi ezen annyira bonyolult? Bárki lehet fertőző, akivel szembe találkozol. Amíg nem múlt al a járvány, ott a veszély. Annyira nem múlt el, hogy épp felfutóban van.
2021. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretném elkapni a covidot. Azért az a napi pár száz fertőzött is kikerül valakik közül, nem? Vagy mindenki mondja, hogy úgyse ő lesz? De valaki mégis lesz.

Nem érzem különösebb tehernek a maszkot, így miért ne venném fel? Baj nem lehet benne. A hülye autók bűzétől is megvéd valamennyire, mert többször feltűnt, amikor levettem az utcán, hogy utána sokkal büdösebb van.

2021. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
41%

"Védi magát... "


Állítólag a maszk nem téged véd, hanem tőled védi a többieket, hogy ne add át.


Gyakorlatilag meg nem sokat ér se oda se vissza. Én már tüsszentettem maszkon keresztül, nem fékezte meg a cseppecskék kirepülését, sőt még jobban szétszórta.

2021. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
45%

8. ha te maszkon keresztül tüsszentesz, akkor neked tök felesleges maszkod adni a kezedbe.

mondjuk valami tudományos értekezést linkelhettél volna, miért nem ér sokat.

meg azt sem árt tudni, hogy a maszkból is vannak olyan fajták, amik jobbak.

2021. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
74%
Európában sok helyen le sem vették.
2021. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!