Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom ezt az életet,nem...

Utálom ezt az életet,nem tudok pozitív lenni?!

Figyelt kérdés
Minden nap arra gondolok, hogy jobb lenne meghalni.Semminek sem tudok örülni,mindig rossz kedvem van,szomorú vagyok.
2021. szept. 12. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak ilyet szakaszok az életetében. Találd meg, hogy mi az ami boldoggá tenne. Találsz egy jó hobbit akár vagy sportot.
2021. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen szakasz az ember életében,bárkivel megtörténhet ez, én 5 évig egy roncs voltam,most kezdek csak jobban lenni...amúgy meg menj azért el egy orvoshoz,hogy ne romoljon az állapotod,nem kell félni tudnak segíteni.
2021. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mostanság, de az öngyilkos gondolatokat már elhagytam mert attol senkinek se lenne jobb, és az esetleges jót ami ezután jönne eldobod magadtól. És ha eddig is szenvedtél csak akkor igen is jár neked is a boldogság.
2021. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy gyerekem is és már kérdezni szokta,hogy miért vagyok szomorú,mi bajom. Sajnálom,hogy ilyen hülye anyja van,mint én.
2021. szept. 12. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye! Viszont mivel felelősséggel tartozol a gyerekedért, keress fel egy szakembert beszélgetni, mert nem csak a te életedről van szó!


Második válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy neked történt valami változás az életedben amitől kezd jobb lenni? Vagy egyszercsak elkezdted magad jobban érezni?

2021. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mitől lennél nyugodt?
2021. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!