Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálna erre egy pszicho...

Hogy reagálna erre egy pszichológus/ pszichiáter?

Figyelt kérdés

Hogy reagálna a pszichológus/ pszichiáter, ha a páciens úgy akarna reflektálni magára, hogy leír egy sztorit, ahol ő egy pszichológusnál/ pszichiáternél van és az kielemezi őt.


Tehát magát elemezi ki és próbálja a saját bajait más szemszögből nézni.


Örülne neki?



2021. szept. 14. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha én pszichológus lenne, nekem tetszene.
2021. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Tök mindegy, mit csinál, ha közben az óradíjat fizeti.
2021. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
meg ha nem is "elemezne ki" helyesen a helyzetet, a pszichologus szamara mindenkepp betekintest nyujtana az adott szemely gondolkodasaba
2021. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Miénk azt mondta,hogy ő nem szedi ki a rosszból az embert,mert nem az a feladata,hanem pl ha valaki egy rossz kapcsolatban van,akkor nem mondja azt,hogy ne legyen benne,mert benne akar lenni,nem akar rajta változtatni,tehát konkrétan azt erősíti meg,amit épp akar az ember,és itt is végülis magát elemzi ki az ember,magának oldja meg a problémáját,úgyhogy szerintem ez nem lenne probléma,sőt semmi sem. Én ha mennék pszichológushoz,és lenne egy ilyen ötletem,mert ezzel könnyebb lenne kifejeznem magam,akkor ezzel tenném,ha meg nem tetszik neki,elmennék,mert a pszichológia sokrétű,és neki ezt meg kell oldania,mint pl gyerekeknél amikor egy rajzból kell kivennie szinte a problémát,az még nehezebb.
2021. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A pszichológusnál jó, de én ezt pl. pszihiáternél nem tenném.Bár mindkettőnek van papírja arra, hogy tudjon pszicho terápiát adni, de a pszichiáternél jobb ha saját szemszögből írod, mivel jobban kell figyelni a gyógyszerek miatt a te mentális állapotodra.Bár ez tőled is függ, ha én ezt csinálnám, pszichológusomnál, akkor valószínűleg azt mondaná, hogy már megint túl gondolok mindent/logikusan próbálok nézni valamit ami iracionális.Változó, a problámáidtól is függ, hogy ez éppen jó ötlet-e.
2021. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!