Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki látványosan besértőd...

Ha valaki látványosan besértődik, és egy szót sem szól akkor mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Fogalmad sincs arról hogy a másiknak mi a baja, min sértődött meg. Passzív-agresszív módon hallgat. Egyszer megkérdezem mi a baja, ha arra sem válaszol, akkor hagyom a csába, maradjon magának. Ezen kívül van még amit tenni lehet?
2021. szept. 17. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Semmi, azt kell csinálni.
2021. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Tudod te, mi volt az. Szépen leadsz az egódból és bocsánatot kérsz.
2021. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Menekülni. Gusztustalan egy viselkedés. Volt ilyen kapcsolatom.
2021. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es neki nagy az egója. Semmit nem mondott hogy mi a f.sz baja van!
2021. szept. 17. 07:54
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Így általánosságban nem lehet erre mit mondani.

Nekem van olyan ismerősöm a társasházban, ahol lakom, aki nem igazán van tekintettel arra, hogy más éppen nem ér rá csevegni. Volt olyan, hogy 8 hívásom volt tőle munkaidőmben, SMS-t is írt, és még messengeren is próbálkozott. Egyszer megmondtam neki, hogy ha nem érek rá, nem fogom felvenni a telefont, mert dolgozom, és némítani is szoktam. Aztán máskor megint csak hasonló módon próbált utolérni. Nem érzem úgy, hogy mindig el kell mondani ugyanazt, ha egyszer nem érti meg, pedig egyértelműen megmondtam, akkor ignorálom. Lehet hogy ez is sértődésnek tűnik a másik oldalon.

2021. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó. Inkább az lehet hogy valamit nem akartam megtenni, mert kényelmetlennek éreztem. Kb nem az volt amit ő akart.
2021. szept. 17. 08:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell békén, csináld a dolgaidat. Majd ha akarja, elmondja, h mi a baja. Ha nem, akkor meg úgy marad.
2021. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem úgy marad, mert egy idő után engem sem fog érdekelni hogy mi a baja. Játszmákba nem megyek bele.
2021. szept. 17. 08:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel nem írtál részleteket, nem tudhatjuk, mi a szituáció, így pedig segíteni sem tudunk. Én csak leírtam egy konkrét lehetőséget, amikor valaki azt gondolhatja, hogy a másik besértődött rá, pedig teljesen másról van szó. Talán írhatnál részletesebben a szituációról.
2021. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Leirtam. Nem tettem meg valamit amit akart.
2021. szept. 17. 08:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!