Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehetnek ilyenek a...

Miért nem lehetnek ilyenek a homo sapiens nőstények?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 19. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

És az miért lenne jó neked, ha 3x akkora csiklója lenne a csajodnak, mint a te farkad?


Amúgy is, ha 20 cmes pénisszel akarsz játszani, akkor nagy eséllyel nem a megfelelő nemű partnerek közt keresgélsz jelenleg..,

2021. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az amúgy ugye tiszta, hogy a homo sapiens az az elődünk? Mi homo sapiens sapiens vagyunk.


Illetve miért akarod, hogy a nők lába között lógjon a csiklójuk? Nem értem, hogy mit szeretnél te mostan itt. :/

2021. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 te retardalt


"A ma élő emberek a Homo sapiens („értelmes ember”) faj, ezen belül a mai ember (Homo sapiens sapiens) alfaj tagjai."

[link]

2021. szept. 19. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
3as te idi..ta h..lye f.sz. Nem értem miért rajta akadsz fent amikor wikipédia nélkül közelebb járt az igazsághoz mint te🤣.
2021. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát, addig oké, hogy hosszú, pénisszerű csikló, de, hogy én azon a pici lyukon szüljek és 1 a 6-hoz eséllyel bele is haljak, a leendő gyerekem meg 60%, hogy meghaljon, az nekem sok. Meg ugye az " erőszakos közösülés nem lehetséges"-a vad szex márpedig néha kell. Meg "útban van, a nősténynek fel kell tűrnie", hát, kösz nem.

Azt még elviselném, ha izgatás hatására állna föl, mint egy pénisz (tudom, ezt csinálja), de tényleg felfelé állna, nem zavarva a behatolást és méretben kicsit kisebb lenne, de azt nem akarnám, hogy valami folyton ott lógjon a lábam közt.

2021. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked az tetszene ha nőknek 20centis csiklójuk lenne ami úgy néz ki mint egy fasz? Nem lehet hogy látens homokos vagy?
2021. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaposan meg akarod dugatni magad, akkor kérj meg rá egy férfit.
2021. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a Homo neanderthalensis hímek mindig ilyen barom kérdéseket tesznek fel?
2021. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az amúgy ugye tiszta, hogy a homo neanderthalensis az az elődünk? Mi homo neanderthalensis neanderthalensis vagyunk.
2021. szept. 19. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezer bocs, kicsit akadozik a wifi itt, a cro-magnoni barlangban.
2021. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!