Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért távolodnak el tőlem az...

Miért távolodnak el tőlem az emberek?

Figyelt kérdés
Új osztályba járok, ez a 3. év. Az elején befogadtak, sok helyre elhívtak, most alig hívnak páran. Nem vagyok stréber, de 3. tanuló vagyok, ők is kiváló tanulók. Amíg 2 éve 10 emberrel voltam baráti viszonyban, addigra most vannak 4-en. Senkivel sem vesztem össze, egyszerűen nem keresik a társaságom. Sokat szoktam viccelődni, lehet, ez a baj. Ritkábban szoktunk komoly dolgokról beszélni, ezen kívül, ha segítséget kérnek a háziban, segítek. Hogyan javíthanék a kapcsolataimon.
2021. szept. 21. 15:58
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Az élet megy és a nagy baráti szám folyamatosan csökken, míg meg nem lesz az a társaság, ami tényleg mindig ott van egymásnak.

Nem a mennyiség, hanem a minőség fontos itt is. Mire mész 20 "baráttal", ha még sem tudtok igazán egymásnak megnyílni, mély dolgokról beszélni? Főleg, ha a kapcsolat a suli után nem folytatódik...

Nem az számít, hogy milyen tanuló vagy vagy hogyan nézel ki.

Ne azt nézd, hogy mennyi barátod lehetne, hanem azt hogy most mennyi van melleted és miért.

Tedd fel inkább azt a kérdést, hogy számíthatsz-e rájuk és ők ott vannak-e veled. Ez a fontosabb.

2021. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Büdös vagy?
2021. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide? Amúgy nem. Ha érdekel, minden nap tusolok.
2021. szept. 21. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, hogy minden nap tusolsz, de mindegy, nem hiszem, hogy amiatt távolodtatok el.
2021. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!