Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetero fiúként miért van az,...

Hetero fiúként miért van az, hogy bizonyos esetekben például pároknál megfigyelhetően szebb arcvonásai vannak a férfinek, mint a nőnek? Más is volt már hasonlóképp heteroként?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 13:21
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

A szépség értékelése nem feltétlenül függ össze a nemi irányultsággal.


Én is meg tudom állapítani, szerintem melyik férfi jóképű, de ettől még valamiért csak a csajokról jut más is eszembe.

:D


Amúgy érdekes, hogy sem a hetero- sem a homoszexuálisok nem feltétlenül ugyanazokat az arcokat találják szépnek a saját nemükben, mint ami az ellenkező nem véleménye.

2021. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem mondjuk nekem a feminin férfiak jönnek be általában nekik nagyon szép arcuk van
2021. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Látens b*zi vagy. Nyugodj bele...
2021. szept. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as egy neandervölgyi szintjén állsz nyugodj bele
2021. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ne aggódj amiért a férfiak között is látsz szimpatikus arcot...

Nincs abban semmi rossz

2021. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell problémaznod hogy egy párt nézve a fiú jobban tetszik mint a lány. Sokan vannak így vele, a prájdon lehet őket latni...
2021. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6, jobban néz ki sok hapsi, mint a női párja, ezt szemmel lehet látni. Jobban is tartják magukat, nincsenek elhízva stb. Ettől még továbbra is a vonzó, fiatal lányok, nők vonzanak. Így érthető, világos?
2021. szept. 28. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezeknek a prideos, frusztrált válaszadóknak szövegértelmezesi problémái vannak? Tehát rettenetesen nevetséges az, hogy annyira korlatoltak vagytok, hogy mindenre azt mondjatok, hogy meleg, Pride stb.

Nem szabad így felni a melegektol vagy talán van rá okotok amiért így be vagytok feszülve? 😃

2021. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!