Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nőt, aki az insta és facebook képeihez odarak egy #sexygirl hashtaget. Mikor már sokadjára láttam, elgondolkodtam. Ti nem találjátok ezt kicsit nagyképűnek? Az rendben van, hogy szexinek tartja magát, de még ki is rakni ezt egy csomó képhez, az nem túlzás egy kicsit?

Ugyanez a nő felrak magáról olyan képeket is, hogy a fél melle kilátszik a ruhából, meg szinte fehérnemű van rajta. Valami ilyesmi, de mintha csak derékig érne és persze a melle félig kilátszik: [link] És ezt olyan profilra is posztolja, ami nem a magánéletéről szól, hanem a munkájáról (férfifodrászként dolgozik). Tény, hogy a posztok többsége nem ilyen, de akad ilyen, nem is egy. Meg amikor egy farmerhoz egy fűzőt vesz fel. Ti mit gondoltok erről az egészről?

Értem én, hogy ez biztos sokaknak tetszik, de szerintem a munka akkor is munka és ha már arról szól a profilja, akkor ne ilyen kép legyen ott. Az meg gáz ha ezzel szerzi az ügyfeleket. (Van párja, aki ráadásul ugyanabban a szalonban dolgozik, így kétlem, hogy az lenne a célja, hogy félrelépjen velük.)

Közvetlenül nem ismerem, de van közös ismerős és így tudok ezekről.

Én vagyok az ódivatú ha beképzeltnek és akár ribisnek is tartok egy ilyen nőt?


És nem azt akarom ezzel mondani, hogy apácaruhában járjon egy nő, hanem, hogy úgy is lehet szép ha nincs kint a fél melle a fotón,amit feltölt és nem írja oda mindenhova, hogy ő a sexygirl.



2021. szept. 24. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Egy ilyen norol semmit nem gondolnek, mert semmi kozom hozza, de rolad azt gondolom, hogy irigy vagy es rosszindulatu .
2021. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az miért baj hogy érdekel mások véleménye? Én személy szerint biztos nem akarnék magamról olyan képeket felrakni, amilyeneket ő, hogy mindenféle pasi azt nézegesse. A szakmámban meg ne a külsőm miatt legyek sikeres, hanem a képességeim miatt.

Aki nem teszi ki mindenét, az már rögtön irigy?

Én is posztolhatnék olyanokat, csak épp nem az én stílusom.

2021. szept. 24. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
#2 Neki viszont ez a stílusa. Engedd el.
2021. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal arra van az oldal, hogy kérdezzünk. Nem kötelező válaszolni ha nem akarsz vagy nem tetszik a kérdés.
2021. szept. 24. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen egy nő. Nincs baj vele, de persze, kissé öntelt, ami pl nekem se szimpatikus.

Ez a meztelenkedős magamutogatás meg....hozzátartozik a szexuális élethez, pláne ha valaki jó formában van, egészséges.


Épp most nézegettem egy nem olyan ismert énekesnő videóit, szép, nőies, nagyon értelmesnek is látszik, és akkor van egy video, amiben totál anyaszült meztelenül, mindene látszik.....paff, nem kellett volna, de gondolom nem ellenkezett.

2021. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Támogatom mindenben, írjon ki amit akar, legyen olyan nagyképű amekkora lenni akar. Képzeld el milyen szánalmas lenne, ha érdekelne hogy ki milyen hashtageket használ, vagy hogy ki mit gondol magáról.
2021. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a véleményem az,hogy egy szánalmas nyomorult mint az összes többi ilyen nő! :D


Amúgy lehet önbizalomhiányos vagy egomániás,esetleg csak egy nagyképű beképlzelt rib...

2021. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez k.rva gaz xD
2021. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hashtaget azért rakja ki, hogy rátaláljanak. Sajnos ilyen az Insta működése, ha nem akarsz fizetni az elérésért.
2021. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!