Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ért már olyan nem mindennapi...

Ért már olyan nem mindennapi élmény, aminek hatására gyökeresen megváltozott az életed és megtanultál boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Pl. Dosztojevszkijről tudom, hogy őt ki akarták végezni, de miután kegyelmet kapott, teljesen megváltozott az élete és megértette, hogy mennyire szerencsés, hogy élhet. Ez egy extrém példa, de csak arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e valakivel olyan életesemény, ami hasonlót váltott ki.
2021. szept. 25. 18:33
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:

Nekem tini koromban volt, hogy mindig szomorú voltam, érzelmileg nulla (valószínáleg depresszió votl a háttérben, de mivel nem voltam pszichlógusnál ezért ez csak egy tipp), s a mályponton elhatároztam, hogy véget vetek ennek. El is terveztem egy hónapra előre mindent, hogy hogy legyen, aztán szerencsére a józan ész győzött és rájöttem, hogy ez az egész egy nagy hülyeség. Senki nem fog ezzel megküzdeni, csak saját magam.

Ennek hatására elkezdtem edzeni, elkezdtem jobban nyitni a környezetem felé, s 1-2 évvel rá barátnőm is lett.

Azóta kicsit döcögős, de visoznylag jó életem van. Most megint mélyponton vagyok, de olyan lentre soha nem fogok még egyszer süllyedni.

2021. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jézus megmentett
2021. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!