Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legextrémebb hely,...

Mi volt a legextrémebb hely, ahol valaha aludtatok?

Figyelt kérdés

Nekem: bank, random idegeneknél, random idegen kocsiban


(Nem én vagyok a többi hasonló kérdés kiírója, eleve ritkán írok ki kérdést, akkor is inkább olyasmiket, amin nem lehet összeveszni, maximum szórakozni)



2021. szept. 27. 18:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

:D


közben eszembe jutott még egy: munkahely


De szerintem ez nem annyira extrém ;) vagy kinek hogy..

2021. szept. 27. 18:58
 2/19 A kérdező kommentje:
*ja és úgy értem: ahol éjszakáztatok is. A bealvás nem "számít"
2021. szept. 27. 18:59
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer otthon aludtam el és otthon is ébredtem. A mai napig nem tudom, hogyan történhetett, nagyon durva. Talán teleportálhattam.
2021. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A legextrémebb egy szakításom után volt, tél volt, kidobott az akkori barátnőm, és fizikai fájdalmat éreztem kb, mivel a Balaton is útba esett hazafele ezért úgy döntöttem, hogy megnézem a naplementét, úgy is kocsival vagyok.


Meg is néztem, vettem egy üveg Whiskeyt, ráhuztam, néztem a naplementét, sírtam, nyilván a kocsiban kellett aludni, mert így mégsem vezethettem.


Aznap este -16 fok volt kint, nekem meg egy papírvékony suzuki swiftem volt, ami ráadásul melegedett ha sokáig járattad alapjáraton, szóval még az sem jöhetett szóba, hogy egész este járatom és alszok, majd odafagytam 😂😂

2021. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Elhagyatott gázgyár, ezután jönnek a különféle erdők, bár azokat nem mondanám különösen extrémnek :D
2021. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld.


3#-st nem kell lepontozni, ha valakinek nincs olyanja, akkor ez sajnos tényleg extrém.


4# I can feel it bro 😔


(Nem fáztál fel? Prosztata nem kedveli ezt...)

2021. szept. 27. 19:12
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy!
2021. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem fáztam fel, mert voltak nálam + ruhák ugye amiket elhoztam a szakítás után, meg néha rövid ideig ráadtam a gyújtást is a kocsira, de nagyon rossz volt, emlékszem amikor hazaértem és befeküdtem a meleg ágyamba, a legjobb érzés volt 😃 kár, hogy annyira nem tudtam neki örülni ugye a szakítás miatt.
2021. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Erdő mélyén, húsbolt tetején, lépcsőházban, munkahelyen, buszon, villamoson, vonaton, parkban.
2021. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Padon, lépcsőházunkban, haverom wc-je padlóján.
2021. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!