Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit mások nem tudnak...

Mi az, amit mások nem tudnak megbocsátani, de te igen?

Figyelt kérdés
És mi az, amit mások megtudnak, de te nem?

2021. szept. 27. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Perpill semmi extra nem jut eszembe.


Másik kérdésre meg a megcsalást, mert akkor fasznak kell együtt lenni a másikkal?

2021. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Megcsalast, mert szerintem a monogamia magunkra eroszakolt dolog. De nem barmilyen formajat, illetve erzelemnel felfuggesztett hazassagnal lenne visszaut. En sajat magam akarom jolerezni, a buszkesegnek nevezett faszsag ebben akadalyozna.

N

2021. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Apro kis hibak,veletlen balesetek.

Sokan orokre elkuldenek a francba ilyenek miatt.

Kivetel,ha elore szoltam hogy valamit ne mert fontos.

Tobb ilyen sztem nincs...

2021. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Monográmia magunkra erőltetett dolog :D úristen. Ilyennel csak az védekezik, aki fűvel fával összefekszik akkor is, ha van valakije. Ez szimplán undorító viselkedés. Mondom ezt úgy, hogy én is csaltam már meg egyszer valakit, de én nem védekezem ilyen baromságokkal. Egy féreg voltam és kész.

Szintén N

2021. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, ha valaki össze vissza akar baszni, az miért hazudja azt hogy kapcsolatot akar x személlyel, oké tény többet tud meghúzni, de mi értelme így átbaszni a másikat, miért nem dugnak azt csá, vagy alapból nyitott kapcsolat, de hogy félrekúrni, vagy csak szexig együtt lenni, amikor a másik elhiszi elég gexiség.
2021. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A monogámia szerintem is csak ránk erőszakolt társdalmi kényszer elvárás, mert ellenkezik az ember genetikai természetével. Pont azért kell törvényekkel, társadalmi konvekciókkal erőltetni, mert magától nem megy. Az ember egész egyszerűen túl sokáig él ahhoz, hogy egyetlen ember iránt elkötelezödjön. Mégha az érzelmi kapocs megmarad is, az kizárt, hogy legalább szexuálisan ne érdeklődjön mások iránt. Persze ellehet nyomni az ösztönt, de az már hazugság, képmutatás, erőszak.
2021. szept. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Baromság. Az hogy neked nem megy, nem jelenti azt, hogy nem létezik olyan ember, aki egy életen át csak egy embert szeret és nem is akar mást (megdugni sem).

Ettől vagy ember, hogy már nem az ösztönök vezérelnek. Aki emögé bújik, az egy balf@sz.

"Jaj bocs csak az ösztöneim vezéreltek, azért dugtam félre"

Mekkora hányinger már az ilyen :D

2021. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van aki egyedül van és nem azért mert elnyomja magába, hanem még ha netán valaki fel is szedi se kívánja a szexet, az se való mindenkinek, olyan mintha egy melegnek akarnád elmondani milyen jó a pu*ci.
2021. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha valakit lefejelek az úton ne érjen atrocitás, nem értett velem egyet azt az ösztönök, baszki, az ösztönök..
2021. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fideszre szavazást. Nem szeretem őket, de megértem, ha valaki úgy dönt, velük jár a legjobban.
2021. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!