Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drága ruhákkal ki hogy áll?...

Drága ruhákkal ki hogy áll? Bennem mindig ott van hogy azt gondolják "úgyis csak replika, vagy utánzat"

Figyelt kérdés

Külföldön nem nagy pénz egy Mcqueen cipőért 160 ezer ft, vagy Jordan cipőkre ugyan ekkora összegek, és ez csak a cipő, egy farmer 20-30 ezer, pulóver 30-50ezrek, dzseki meg akár 70.

Függetlenül attól hogy gyenge a forint, én ennyiket költök valamire ha akad jó vétel, és lesz mihez felvennem színben, de ahogy látom fiatal gimnazisták lábán is 40ezres cipő azért már megfigyelhető.


Ettől függetlenül spórolós vagyok, telefonra nem költök elég nekem az 5 éves samsung is.


Mikor hiteles valakin egy drága ruha, és valóban abszurd hogy valaki Gucci, Dior, Fendi ruhával tömegközlekedésen utazzon?


2021. szept. 28. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Akkor hiteles, ha az életvitele igazodik hozzá. Pl. drága helyekre jár a ruhában.


Igen, abszurd tömegközlekedni és 5 éves Samsungot használnicsak azért, hogy drága ruha legyen valakin.


Persze mindenki arra költ, amire akar, az a hobbija, amit akar, de ruhára elszórni a pénzt teljesen értelmetlen, üres dolog.

2021. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én meg sem tudnám állapítani egy ruháról hogy drága lehetett, mert hidegen hagy.
2021. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vehetnék drága telefont is de minek, nem nyomkodom sok órán keresztül, a tudásukra nincs szükségem. A ruha nálam azért fontos mert egy idegen ember első látásra nagyjából bekategorizálja a másik ízlését, és nagyjából rájön hogy mit szerethet, hogy látja az életet.
2021. szept. 28. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit lehet felületes a gondolkodasod,

ha azt gondolod öltözködés alapján lehet következtetni a másik világnézetére.

2021. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Bécsben élek, 5 éves telefont nem nagyon látok a luxus nőkön, viszont luxusmárkákban simán felszállnak a metróra (persze nem a gyárba zakatolnak éppen), ráadásul ennél nagyobb márkákban pl Hermes stb
2021. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem gondolkodtam még azon, hogy egy ruha drága vagy olcsó. Semmít se tudok a drága ruhákról, nem is érdekelnek.

És leginkább, derogálna annyira agyatlannak lenni, hogy ilyen dolgokról egyáltalan tudjak.

2021. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Alapműveltséghez hozzátartozik hogy tudja az ember azért, vannak ilyen ruhák is.

2021. szept. 29. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
😂😂😂🥰
2023. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!