Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha szinte mindig (néhány kivétellel) fogatlan munkások, cigányok és ronda pasik néznek meg, akkor az azt jelenti, hogy rosszul nézek ki? Vagy ez azért van, mert egy rendezett külsejű ember visszafogja magát és nem bámulja a másikat, mint egy darab húst, akármennyire is jól néz ki? Budapesten élek egyébként, ha ez fontos. 20/L

2021. szept. 29. 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az gonosz volt, hogy a ronda pasikat is egy szintre helyezted a tahókkal. Tehát ha én például csúnya lennék neked, akkor már rögtön bunkó is vagyok? :( Ez kegyetlen. Egyébként meg szerintem túlagyalod, nagyon-nagyon sok nőtől hallottam ezt már, hogy a munkások meg cigányok utánuk füttyentenek meg ilyenek. Úgyhogy szerintem ők néznek mindenkit, ráadásul nagyon feltűnően. Én, ha esetleg megnézek egy nőt, akkor olyan vagyok, mint egy kém, még én se veszem észre és csak 1 másodperc erejéig "megcsodálom", de aztán amúgy bunkóságnak tartom a hosszú bámészkodást, úgyhogy leveszem róla a szemem. És egyébként biztos vagyok benne, hogy más is megnéz téged, csak az nem tűnik fel.
2021. szept. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen modon nezik a nőket masok meg csak odakukucskalnak mert szegyenkeznek vagy cikinek tartjak, hogy megbamuljanak valakit. Erről hosszmenő következtetéts ne vonj le.
2021. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gyökereknek az a menő,ha napi 500x fütyűlnek.

A normális legyen az csúnya,kövér,vékony,alacsony,magas, nem csinál ilyet, mert tudja,hogy csak a kutyáknak fütyülünk,ha nő tetszik az utcán akkor szépen odamegy és leszólítja normálisan és megpróbálja azt az egy dobását eljátszani,hogy talán élete párjával fújta össze a szél...

A fütyülős,kurjantós kutyák meg menjenek az anyjukba

2021. szept. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogatlan melósok még a női vázas biciklire is be vannak gerjedve.

Egy ilyen szomszédom van, 55 éves kb, volt már, hogy egy utcabeli nő háza előtt recskázott......

Folyton részeg, be van gerjedve minden nőre, szerintem még a nőstény állatai is megvoltak neki.

Agyatlan ösztönlények ezek, másra tényleg nem jók, mint talicskát tologatni.

Értelmes pasasokat diszkréten megnéznek egy szép nőt, de tudják hogy ez tolakodó is lehet, és ennyinél befejezik.

Na meg ez a zaklatásos hercehurca ami egy ideje megy, nem dobta fel az értelmiségi körökben a hetero párkeresés művészetét...

2021. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azért néznek meg ilyenek mert csúnya vagy hanem azért mert ezek mindenkit tahó bunkó módon megneznek olyan szinten, hogy már kellemetlenül érzed magad.

A normális, intelligens pasik pedig néha úgy néznek meg, hogy észre sem veszed

2021. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor19... ***** válasza:
Bezzeg amikor ti, nők bamuljatok meg a ronda pasikat, az már nem gond.
2021. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Hagyd el a zárójelet és megvan a válasz.Bővebben meg ahogy a kettes,hármas,négyes, meg az ötös írta.Nincs mit hozzátenni,meg nem is kell!
2021. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!