Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Mindenkinek megvan a keresztj...

"Mindenkinek megvan a keresztje"...?

Figyelt kérdés

Szokták mondani. Valóban így lenne?

Én autista és szellemi fogyatékos is vagyok, így nagyon nehezen értetem magam vele. Ugye már nem is nagy teher. Neked van kereszted?



2021. szept. 30. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az alkoholista apam.
2021. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Van, a családom.
2021. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem hogy sokkal nagyobb dolgok megvalósítására érzem magam hivatottnak, mint amire a képességeim alapján képes vagyok.
2021. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Rákos vagyok, lerokkantosítottak, mert nem tudok dolgozni.
2021. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miétt lett lepontozva,hogy az alkoholista az apuka?
2021. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen. Van
2021. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neurodivergens vagyok (Asperger és talán ADHD).

Toxikus idősebb testvérem van.

Nagyon sok bajom van magammal és másokkal, sok rossz epizódom van az életemben, rengeteget szorongok nap, mint nap, nehezen bocsátok meg embereknek, ilyesmik.

Nem megy a kegyes hazugság és magam megjátszása, akkor sem, ha muszáj lenne, így akaratomon kívül megbántok másokat, illetve nagyon utálom, hogy ennek ellenére "barátságosnak és aranyosnak tűnök", emiatt nem szimpatikus emberek közelítenek meg. pl kéregetők, rosszabb féle romák, bunkók, incelek, súlyosabb fogyatékkal élők, tipikus "fiatalszidó idősek"

Nagyon szeretem a gyerekeket, de lehet alkalmatlan vagyok rá testileg (teljesen össze-vissza menstruálok, 20 évesen) meg talán mentálisan is. Szeretném jobban csinálni, mint a szüleim és őszintén szólva eléggé félek, hogy olyan férfi mellett találom majd magam, mint amilyenek a családomban lévők (nemtörődöm, hideg, hímsoviniszta, borzalmasan lusta, lekezelő, hűtlen...stb), így eléggé félek ettől a kérdéstől

2021. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,mindenkinek van.Időrendben haladva,valamikor a 20.század elején vagy még előbb,az a mondás járta,hogy akinek,nincs kenyere,annak csak egy gondja van,akinek van,annak akad száz is.Általánosságban. Személy szerint, jelenleg,vagyis az utóbbi 8 évben,túl vagyok egy vastagbél tumoron egy sérven egy bélelzáródáson még egy sérven,hasi tályogon,meg egy achillesen .Belül a hálón is háló van,kívül haskötő.Sosem leszek egészséges,maximum,panaszmentes.Korlátozásokkal,azért tudok dolgozni.
2021. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is szellemi sérült vagyok barátom és igen mindenkinek van keresztje csak valaki nehezebbé kap, valaki könnyebbet cipel a hátán Nekem enyhe értelmi fogyatékosként meg a szakgimnázium se sikerült
2021. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Lina! További kitartást és sok sikert! Lehet,hogy többet kellene írnod,de így,ebből a pár mondatból,kiváló! Néhány,önmagát szellemileg egészségesnek tartó,sem fogalmaz (időnként) ilyen szépen és érthetően!
2021. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!