Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy reszeg ember mindig...

Egy reszeg ember mindig igazat mondd? Vagy kikapcsolhat ugy hogy nemtudja mit ir de kozben helyesen ir?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a részegségnek az őszinteséghez. Abban a pillanatban tudja, hogy mit ír, az, hogy helyesen -e, az az állapotától függ.
2021. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én részegen is tudok hazudni 😅😂
2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A lépcsőházunkban van egy alkoholista, gyógyszerre iszik, ami nem éppen jó kombináció. Amikor ki van ütve, minden baromságot összehord, más kérdés, hogy ő igaznak hiszi. A rendőrség név szerint ismeri, rengeteg feljelentés volt már ellene, és sokszor be is vitték már 1-1 éjszakára, csak azért nem lehet tartósabban lecsukni, mert beteg.

A részegség nem egyenlő az őszinteséggel, ez így hülyeség.

2021. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki elnyomja magaban az erzeseit az altalaban kijon mikor reszeg?
2021. okt. 1. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam igen

De csak mert részegen mégjobban kívánom a szexet és olyankor mindenféle kamu érzést is rázúdítok a csajra hogy előbb utóbb megfektethessem végre 😂😂

2021. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, meg szeretik is az emberek erre fogni a dolgokat. Én speciel tök ugyanaz a személy vagyok akkor is, ha alig állok a lábamon, plusz felerősíti az aktuális érzelmeimet, azaz ha eleve felszabadult vagyok, akkor még inkább az leszek, de ha depire iszom, akkor meg még depisebb leszek.
2021. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem rohadtul utált az ex apósom. Részegen állandóan szidott mindenkit, engem rendszeresen le&urvázott. Mesélte, hogy itt-ott mit csináltam, amit ő látott is. Még csak 1 városban sem éltünk, és a fiát soha még gondolatban sem csaltam meg. Szerinted?
2021. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkibol mast valt ki az alkolol ezek szerint.
2021. okt. 1. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elalszom az alkoholtól, részeg sose voltam.
2021. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tud hazudni is azért nem így működik, olyan van esetleg hogy utólag nem emlékszik, de amikor írja ott jelen van, értelmez, csak ugye ilyen félkómás állapotban még józanul se maradna meg minden :'D
2021. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!