Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnek belőleg is...

Hogyan lehetnek belőleg is pszichopata jellemvonásaim?

Figyelt kérdés

Közeli barátaimmal jó viszonyom van, de általánosságban manipulatív, rejtett nárcizmusú tulajdonságokkal ruháznak fel teljesen jogosan. (Volt kapcsolatok, és akiket jogosan bántottam -szerintem jogosan-) Ha kell belinkelek néhány cikket, amit már elismertebb pszichológiai írok pszichopata jelzővel ruháztak fel, azok szóról szóra illenek rám. Viszont nem nők lapjás cikkekre gondolok. Se nem tízes listákra.

Ezeket azért írtam le, mivel nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy egy bezárkózott személy vagyok, aki a világot hibáztatja a saját nyomorúságáért, és ezért érzektelenné szeretni válni. Csak szeretnék sikeresebb lenni az életben.

N



2021. okt. 1. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Az egy dolog, hogy illenek rád, beszélj egy pszichológussal, ismerd meg magad. Attól, hogy illenek rád, meg mások ezt meg azt mondják rólad, attól nem biztos hogy úgy van, csak leégeted magad. Magadat nem tudod diagnosztizálni, ez nem ilyen könnyű. Mindenki tud manipulatív lenni, és legtöbben rendelkeznek nárcisztikus tulajdonságokkal is. Ha nincs súlyos személyiségzavarod akkor ez nem oszt nem szoroz, tanulj önismeretet. Azt hogy itt kérdezed meg, hogy hogy tudsz sikeres lenni, azt jelzi, hogy semmi önismereted nincsen.
2021. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!