Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire megfelelő ez a...

Mennyire megfelelő ez a viselkedés egy kozmetikus részéről? Többi lent

Figyelt kérdés

Rövid:

Pesten dolgozom viszont vidéken élek. A kozmetikushoz egy szemöldök szedésre kértem időpontot 1 héttel ezelott. A munkam miatt az idopontom elott egy nappal Pestre kellett mennem es csak masnap reggel mentem volna haza illetve a kozmetikushoz is.

Idoben elindultam,de lerobbant a buszom es nem ertem el a vonatomat. Nem aggodtam mert a kovi vonatom pont 11:38-ra ert volna le. Tehat csak 10 percet kestem volna. Idoben szoltam a csajnak kb 5 oraval az idopontom elott tehat nem az utolso pillanatban mondtam el neki hogy mi tortent.

Erre a valasza csak annyi volt,hogy ma teljesen fullon van es nem tud mara masik idopontot adni. Irtam neki hogy akkor kernek egy masik idopontot maskorra. Azota se erkezett valasz. Szerintetek jogosan nem irt vissza? Nem onszantambol nem jelentem meg(Most mentem volna eloszor hozza)


2021. okt. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
miert lenne jogos? egy szaros kozmetikussal ne foglalkozzal mar, annyi van mint egen a csillag, keress masikat
2021. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Az agyamra mennek ezek. A fodrászomhoz több hétre előre kell bejelentkezni, akkor talán tud időpontot adni 1 hónap múlva...

Én hagynám a fenébe a sértődött hercegnőt.

2021. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Sehol nem jogos egy 10-20 perces késés miatt ezt művelni, főleg, hogy jó vállalkozóként ezzel számolnia kellene, nem percre pontosan kiszámolni mindent.
2021. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Mivel rengeteg a hitegeto akik ilyen olyan indokokkal lemondjak, igy azt hiszi te is az vagy. (Hiszen elso idopontod lett volna , nem ismer meg)

Es nem , nem lehet 10-20 perces kesest bele kalkulalni.

Aki meg a fodraszara azert merges mert szerencsetlennek megy a szeker es egy honapra elore tele van, hat akkor keressen egy koklert vagy menjen a plazaba.

2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért kell ennyit várni a fodrászra, mert annyi a melója, hanem.mert egy héten 3 napot dolgozik.
2021. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Giiirl, egy szemöldököt csak ki tudsz szedni. Ez olyan, mintha stylisthoz időpontot kérnék, hogy gombolja be a nadrágomat.
2021. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Tobbet nem keresnem. Elore szoltal, nem utolag. Egy taho.
2021. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

#4, de bele lehet kalkulálni. Bármi közbejöhet amiért érdemes rászámolni az ügyfelekre ennyit, hogy ne az legyen, ami ezeknél a szolgáltatásoknál rendszerint előfordul, a folyamatos csúszás és várakozás.


Persze, ha profitot akarsz maximalizálni, akkor zsúfold tele a napot, ha peofi az illető biztos rudja is tartani a tempót, de nem ez a jellemző.

2021. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem is tud időpontot adni, mert tele van, mint a déli busz, válaszolni illene. Bunkó, beképzelt p*csa. Keress mást, aki tudja, hogy a vendégekből él.
2021. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

"Nem azért kell ennyit várni a fodrászra, mert annyi a melója, hanem.mert egy héten 3 napot dolgozik."


Így van. Amúgy meg bőven túljátsszák az agyukat, ez meg a másik.

Van olyan fodrász ismerősöm, hogy nála csak az az egy vendég lehet, akivel foglalkozik (nem a Covid miatt, előtt is így volt).

Nem azt mondom, hogy lihegjenek ott egymás nyakába, de simán elfogadott szerintem, hogy egyiken ott a hajfesték, addig a másikat mossa-vágja-szárítja, aztán mehet is. Most meg szépen, nyugodtan, kééééényelmesen ugye.

Amúgy nálam soha nem lett még menő attól egy fodrász, hogy előtte két hónappal kell időpontot kérni hozzá. Baromira nem ezen múlik, ez csak észjátszás.

2021. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!