Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon a színészek/rendezők...

Vajon a színészek/rendezők végig nézik legalább egyszer az általuk készített filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, és ezt nem tudni biztosra, nem bulvár hír, de sorozat nézés közben többször is elgondolkoztam rajta, a színészek végig szokták nézni az adott sorozatot/filmet amiben szerepelnek, akár fő vagy mellékszereplő ként? Vagy nekik ez csak munka, és nem is érdekli? Esetleg van olyan színész, aki egy adott filmje/sorozatja egyik nagy rajongójává vált?

2021. okt. 3. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendező többször is, a vágás és egyéb utómunkák miatt,tesztvetítéseken.
2021. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb aut szokta nyilatkouni, hogy nem.
2021. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem. Nem tudom már ki volt, de emlékszem, hogy egy interjúban említette, hogy ő nem szokta megnézni azokat, amiben szerepelt, mert nem szereti saját magát visszanézni.
2021. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán van egy pár, de ők is ugyanúgy emberek. A legtöbb ember egy csoportképen is saját magát nézi meg, ha tetszik a látvány, ha nem. De megnézi. Van aki nem, lehet többen is, mint ahány színész elmondja, de hiszem, hogy a legtöbb ugyanúgy leül és megnézi a filmet, sorozatot.
2021. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem már csak azért is megnézik, hogy tanuljanak belőle. Mivel ők ebből élnek, fontos nekik, hogy hogyan néznek ki a mozivásznon, hogyan játszanak és tanulmányozzák, mint amikor te is pl festesz egy képet, akkor azt megnézed nem egyszer, plusz akár évek múlva is, hogy jujj de béna voltam akkor, mennyit fejlődtem azóta vagy éppen megirigyled, hogy milyen szép a színhasználatod stb.

Plusz saját tapasztalat: forgatásnál azt, amit a kamera felvesz, egyből vissza lehet nézni: így a színészek/rendező egyből látja a felvett jelenetet, mintha már a filmben menne. Ez alapján tudnak dönteni, hogy jó mnkát végeztek e. A rendező lehet azt mondja,hogy huuu ez nagyon jó, de a színész lehet azt, hogy huu nagyon béna fejet vágtam, azt ismételjük már meg inkább. Lehet a színésznek ennyi elég, de szerintem a legtöbb megnézi a mozivásznon.

Plusz a premieren elvileg ott kellene lennie a színészeknek, rendezőnek főleg ha indie/független film (pl most jött ki a Mentés másképp magyar film - mi, a stáb tagjai is több vetítésre elmentünk), akkor közönségtalálkozókat szerveznek a híresebb szereplőkkel, azzal is buzdítva a népet arra, hogy eljöjjenek a moziba értük.

2021. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!